.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Vote_lcap67%Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Vote_rcap 67% [ 4 ]
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Vote_lcap0%Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Vote_lcap0%Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Vote_lcap33%Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin?

Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin? Empty Ben Yanlızlık ...Sen Kimsin?

Mesaj tarafından RüveYde 07.11.10 18:16

Her insan gibi bir çok şeyden bunalmış ve belkide isteklerinin gerçekleşemediğini görmüş bir halde bir kenara çekilmiş oturuyor , kendi kendisine düşünüyordu...

Belki isyanın eşiğine gelmişti belkide ne olduğu bilmediği bir debdebe de hayatın vermiş olduğu yorgunlukla kalakalmıştı. Öylece düşünüyordu. Kimsenin kendisini göremeyeceği bir yere çekilmişti. Tek olmak istiyordu zaten yalnız olduğuna inandığı dünyada...

Sağ omzuna biri dokundu ; tamda ağlamaya başlamışken ve aralarında şu diyalog geçti :

-Niye ağlıyorsun

-Neden ağlamayım , yalnızım...

-Nasıl bu kanıya vardın?

-Baksana kim var yanımda? kime derdimi anlatabiliyorum? kaç isteğim yerine geldi? hep kaybettim hep...

-Peki sen yanında her zaman senin iyiliği düşünen , her zaman sana doğruyu gösteren , kalbinin en derin ve saklı yerlerindeki düşünceni bilen ve onları bilerek sana en güzeli veren birisi olsun istemezmisin?

-öyle birisi yok ki...

-Sen seni her zaman dinleyecek ve senden daha çok anlayacak ve senden hiç sıkılmayacak ne zaman istersen ister gecenin bir yarısı ister sabahın kör bir vakti ister öğlen vakti ne zaman istersen kapısını açacak bir dostun olmasını istemezmisin?

-kim istemez ki...

-Böyle bir dostun zaten var.

-Benimle dalga mı geçiyorsun? öyle biri yok. Hani nerde?

-O Allah -celle celalü- ; söyle bana : kaç kere Allah-a sığındın? kaç kere O-na dua ettin? kaç kere her işini O-nun emirlerini düşünerek yaptın? Halbuki O hep senin yanındaydı ve her zaman seni gözlüyordu. Hep senin iyiliğin için sana yardım eyledi ve seni korudu. olmadı dediklerinin hepsinde bilmediğin hikmetler vardı.

-Ben bir işe girmek istemiştim olmamıştı o hayırsızmıydı yani?

-O işyeri parasal sıkıntıya düştü şimdi işçi çıkarıyor.

-Ben bir adamla evlenmek istemiştim o da mı hayırsızdı yani?

-O islam ahlakına sahip birisi değildi bak şimdi evlendiği kişiye kan kusturuyor. Allah kitabında "sizin şer bildiklerinizde hayır hayır bildiklerinizde şer vardır" buyuruyor. Hiç duymuşmuydun?

-Hayır...

-O halde artık duydun. Allah-u teala herkesin yanındadır. Sen yalnız değilsin seni her daim gözetleyen Allah var. O na uy zira senin en yakın ve en iyi dostun "Allah-ın yardımı sabredenlerin ve şükredenlerin yanındadır" diyor.

-Ben O-na hep isyan ettim beni kabul eder mi?

-Sen isyan ettiğin süre zarfında sana rızk vermedi mi?

-verdi...

-Sıhhatini hep iyi tutmadı mı?

-tuttu...

-Geçiminde yardım etmedi mi?

-etti...

-İsyan ettiğin haldeyken bu kadar nimet veren O-na yönelince daha çok nimet vermez mi?

-Doğru söylüyorsun...

-Peki sen kimsin bana bu kadar şey anlatıp bana neden yol gösterdin?

-Ben kalbinde yıllardır nefsine olan düşkünlüğünle yalnız bıraktığın

vicdanınım...

ALINTı
RüveYde
RüveYde
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

- Similar topics