.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Salava10

Join the forum, it's quick and easy

KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 18 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 18 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Vote_lcap67%KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Vote_rcap 67% [ 4 ]
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Vote_lcap0%KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Vote_rcap 0% [ 0 ]
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Vote_lcap0%KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Vote_rcap 0% [ 0 ]
KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Vote_lcap33%KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN...

3 posters

KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Empty KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN...

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 28.06.10 15:45

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kalbime seyahat ettim bugün,
Beni kapıda karşıladı.
Sordu sual etti.
Daha önce hiç fark etmemiştim.
Sımsıcaktı kalbim, yumuşacıktı içi,
"Aklın karışıkken bana uğra" dedi.
"Ben söylerim sana gerçeği"
Aklımın bilmediğini bilirmiş kalbim,
Duygularıyla sezermiş herşeyi.
"Kalp susarsa görmezmiş gözler
"Kalbim söyledi.

Gezerken fark ettim kalbimi,
Acılar biriktirmişim içinde,
Yarım kalan mutluluklar,
Savaşlar,
Üzüldüm haline,
Kalbimin içinde,
kendi kendime.
Teselli etti beni.
"Üzülme" dedi çocukluğumu gösterdi,
Sevdiklerimi, hayallerimi anımsattı.

Umutlar yeşertti hiç yoktan.
Gülümsetti beni, onu ne kadar üzdüğümü unutarak.
Aslında kalabalıktı kalbim,
Kocamanmış meğer.

"Daha da çok sev" dedi bana,
"Yeter ki sen sev…"

RıZa BeRKaN
RıZa BeRKaN
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN... Empty Geri: KaLBiMe SeYaHaT ETTiM BuGüN...

Mesaj tarafından EyLüL 28.06.10 19:15

emeklerine bereket çok güzel bir paylaşım yüreğine sağlık ...
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

Mesaj tarafından EyLüL 28.06.10 19:18

Küçük bir et parçasında,büyük bir dağ taşımaya benzerÇoğu zaman dağ başını kar kaplar,ara sıra da tufan olurHayat sıkar ,daraltır canınıOysa ki ne kadar geniştir kalbimizHer şeyi alır içine,bazen de genişliği nisbetinde daralıverir,sığmaz olursun içine

Sevmekte böyle bir nesnedirSevgilinin gülüşüyle gül,gülistan olur kalp yamaçlarınSevginin gitmesiyle tarumar olur bağın,bostanınHayat işte, bazen güler insana ,aldatır, kandırırSahte mutluluklar yaşatır bir araÖyle bir hal alırsın ki; sanırsın bu bir rüya,çoğu zaman kabusa dönüşürSahte mutluluklar kaybolur,gökyüzünü sarar karabulutlarHasret şimşekleri çakar,özlem yıldırımları düşer yüreğine,göz yaşları akar sonraOysa ki anlamı yok bunlarınÇoktan güneş esir edilmiş o karalar ardına,yüzlerde kalmamış bir tebessümSoluk bezler,yorgun bedenler

Her Adımda uzaklaşırsın sevgiden,yalnızlığa yaklaşırsın milim milimFarkında olmazsın çoğu zamanDeli divane gibi koşuşturursun geceler boyu, sevginden geriye yıkık hayaller kalmıştır geriyemesafeleri ölçersin yalnız kaldığın zaman,tek tekOysa ne kadar uzak,ne de yakın zaman

Fırtınayla inatlaşırsın hayat boyuKüllerini savurursun sevdanın,ardından hicret başlar diyar diyar, yer yer kaçarsın sarayından, saltanatından, yurdundanGüneş dahi ısıtmaz olur tenini,hayallerini Kalbin köledir artık,sen se bir esir

Oysa ki gitmek istememiştin bu diyardan,hicret çok uzaktı sanaNedenini bilmediğin acılar sızlattı kalbini,kanattı yaranıTıpkı petekten süzülen bal gibi damla damla semaya yükseliyordun artıkFarkına varmıyordun yıllarınHayat ağlarını örüyordu sana karşı,ilmek ilmek,harf harf ve sen bilmedin, anlamadın,okuyamadın bu beyitleriDoğru nasıl okuyabilirdin ki;onlar beyaz sayfanın gizli harfleriydi,bir tek sevgilinin gönül gözü idrak ederdiŞifreliydi çoğu

Hayatı bukalemon'a benzetek doğru olurRengi çoktur bazen sevgi renkleri sarar etrafını, çoğu zaman ızdırap hakim olur canaKalp büyük bir mağara,sevmek de büyü bir imtihandır sana

Yıllara ,kasırgalara,yaşlılıklara inat,kökleri sağlam çınarlar gibi devrilmeyenlere selamlar olsun ve selam güzele olsun ,çünkü "Güzele iltifat etmek güneşe mum tutmaya benzer Mum nasıl sönük kalırsa güneşin karşısında iltifatlarımda sönük kalır güzelliğinin yanında"

Ahmed Şahin
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

Mesaj tarafından Kardelen K... 28.06.10 20:23

"Aklın karışıkken bana uğra" dedi.
"Ben söylerim sana gerçeği"
Aklımın bilmediğini bilirmiş kalbim,
Duygularıyla sezermiş herşeyi.

Hımmmm...Hep kalbende hareket etmek akıl karı olmuyor bazen [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kardelen K...
Kardelen K...
MÜDAVİM ÜYEMİZ
MÜDAVİM ÜYEMİZ

- Similar topics