.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 31 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 31 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Vote_lcap67%Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Vote_rcap 67% [ 4 ]
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Vote_lcap0%Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Vote_rcap 0% [ 0 ]
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Vote_lcap0%Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Vote_rcap 0% [ 0 ]
Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Vote_lcap33%Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim

Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim Empty Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim

Mesaj tarafından EyLüL 16.05.10 19:14

Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim;

Ilık bahar rüzgârları gibi ferahlatsın yaralarımı Sürüklesin sonbaharı, eylülü hatta hüznü bile Ben ikindi vaktinin yorgun tutsağıyım Uzayan gölgemle birlikte kısalan ömrüm, kızıllaşan gökyüzüne dalmış sönük gözlerim var Muhtaçlığımı, acizliğimi katıp duama bir tutam tevekkül istiyorum Rabbim; bakışlarıma, yitiklerime, kaybedişlerime Bir tevekkül istiyorum Rabbim; gözlerimin kapandığı yer umut, açıldığı yer u Ekber!

Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim!

Suskunluğumun adı olsun Ayaza çekmiş gecelerimin sızılarını sustursun önce Dindirsin bütün hesaplarımı, kavgalarımı, anlamsız gürültülerimi Sakin ve suskun bir teslimiyette bulayım âlemin huzurunu Biliyorum, sessizlik gecenin üzerinde bir yük değildir sadece Her kalem kâğıtlara önce sessizliği yazar ve her sessizlik önce aşka bular kendini Meryem suskunluğuna bulanmış aşk-ı tevekkül istiyorum senden ey Rabbim Yalnızca senden ve yalnızca senin aşkını istiyorum Bir inşirah, bir genişlik, bir tevekkül… Kalemimin ilk hecesi sükût, son hecesi Nûn…

Tebessümler bıraksın yüzümde Baharı bekleyen tohumlarım filizlensin kalbimin otağında Ufak bir çocuk saflığıyla bürünsün duam ellerime Gözyaşlarım beklediğim muştularımı beslesin Bir tevekkül bahşet ey Rabbim gönlüme, duama, sabrıma Yeni bir dirilişi müjdeleyen bir bahar örülsün hayatıma Gözyaşlarımın dilini bilen sensin, tut kelimelerimin niyazını, tut ellerimi, tut beni ey Rabbim ve bir tevekkül kondur yüreğime…

Armağanım olsun Yağmur damlası gibi usulca ıslatsın çatlamış ruhumu Bütün dayanaklarımı ve bütün tutamaklarımı bırakıp ardımda senin sağlam ipine sarılayım sımsıkı Seni bulayım hep aramaklarımda Titresin kalbim ismini her duyduğumda Şah damarı yakınlığında değsin alnım secdeye Atmasına izin verdiğin kalbim senin aşkınla atsın Senin isminle başlasın başlamaklarım Ben aceleye meyyal gönlümle hicretini tamamlayamayan bir muhacirim Ellerim boş, boynum düşük, dizlerim titrek Bir tevekkül istiyorum Rabbim; sana giden yollarımı açan, yüreğime bir fetih, hasretlerime bir vuslat… Fazlından bir tevekkül istiyorum ey Rabbim beni sana bağlayan, yalnız sana, sadece sana

La ilahe illallah

alıntı__________________

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

- Similar topics