.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Salava10

Join the forum, it's quick and easy

GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 10 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 10 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Vote_lcap67%GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Vote_rcap 67% [ 4 ]
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Vote_lcap0%GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Vote_rcap 0% [ 0 ]
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Vote_lcap0%GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Vote_rcap 0% [ 0 ]
GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Vote_lcap33%GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ

GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Empty GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ

Mesaj tarafından belinay 15.09.10 13:40

Var edenin adıyla...Aşkı gönlüme seninle koyana hamd ile...
Ahlakıyla ahlaklandığın efendime salat ile...
Yar gönlüne selam ile...

Geceydi öylece düşüvermiştin yoluma Rabbim ne büyük bir lütuf nasılda inkişaf etmişti Esman kavl ve halinde
Ya Fettah hamd sana övgü sana ne de güzel açılmıştı kapalı kapılar ve kalbim feth olmuştu ilk defa.
Yorulan ruhuma neşv-ü nema gönül gözüme fer olmuştu bu tevafuk.Bir Rabbim şahitti bu halime büyüyordun derinlerde sessiz ve güzelce büyüdükçe terbiye ediyordun bendeki benliği ,kör kuyuma sarkıtılan bir ip misali geldin yetiştin tuttun kalbimden en ıssız en beklenilmez anda hoşgeldin ömrüme hoşgeldin gönlüme

An be an daha iyi anlıyordum kalbimin karşı kıyısıydın sana doğru yol almıştı gemilerim zincirlerini kırıp,
El VEDÜDE hamd olsun kalplerimize sevgiyi koyana ...
kimseler bilmez seni sakınırım ,hani Hz Pir'in dediği içinde tutarsan çabuk gerçekleşir dileğin sükuttayım!!!
Anlatsam anlamazlar ki anlamazlar bozarlar sevdamın en saf halini.

Eylül akşamı rahmet inerken üşüyerek toprak kokusunu içime çekişim gibisin,bahar sabahının rayihasısın.
Mesafeler olsada bir okadar yakınımsın, en gizli sığınağımsın, nasılda güzel geldin ömrüme bilsen nasılda uçuşur içimde gönlümün külleri yadında, en melal anda alırsın benden beni visalim, tebessümüm ,simamdaki gamzem olursun
yormaz beni sensizlik ayrı değilim ki her daim seninleyim.

Allahım bu ne güzel bir muamma ,havf ve reca makamı bir yürek yangını aşk içime dol.
Ah yarim ,tarifsizim,yolum ol yoldaşım ol,
Kabe'de ,Ravza'da, Kevser'de hep benimle ol
sığınağım ,melalim,tebessümüm,ümidim, dünyada nimetim ,cennette verilenim,sekinem,sbrım,selametim ol.
bu yürek seninle imtihan olmasın
Kun hitabının hikmeti ol.

Galu Bela'da yazılmıştı aşk alnımıza inkişaf etti karşılaşınca
ondandır seni tanıyışım ,hiç ayrılmamış gibi buluşum zaten hep buramda taa içimdeydin duamın cevabı
her daim seninle şükürle aşk'la
RABBİM'le...

*alıntı*
belinay
belinay
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR

GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ Empty Geri: GÖNLÜMÜN GÜNDEMİNDE BİR ÜMİT AREFESİ

Mesaj tarafından belinay 29.12.10 16:20

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

- Dedim: Ne güzelsin Yâr..
- Dedi: Güzelliğim neydi ki..?
- Dedim: Yüreğini görmekti gözlerine dalmaktı,
... içindeki Aşk'ı bulmaktı.
- Dedi: Aşk neydi Yâr..?
...- Dedim: Gönlüme seni düşürene dua edip,
O'nun Aşk'ını bilmeden seni bulmamaktı Yâr..
- Dedi: Buldun mu...?
- Dedim: ELHAMDÜLİLLAH O'nu bulmadan ..
seni bulsam bu Aşk olmazdı Yâr...

(Alıntı)

belinay
belinay
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR

- Similar topics