.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Vote_lcap67%Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Vote_rcap 67% [ 4 ]
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Vote_lcap0%Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Vote_rcap 0% [ 0 ]
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Vote_lcap0%Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Vote_rcap 0% [ 0 ]
Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Vote_lcap33%Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım

Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım  Empty Gönlümün Sesi Kısıldı Allah'ım

Mesaj tarafından EyLüL 12.07.10 20:44

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kimselere söyleyemediklerimi bir Sana söylerim Allah’?m. Kimselerden isteyemediklerimi bir Senden isterim. Çaresizim Allah’?m, öyle çaresizim ki, tek çarem Sensin. Sana o kadar çok seslenmek isterim ki, ama gönlümün sesi k?s?l?yor Allah’?m. Dima??m?zda tat b?rakm?yor etti?imiz sözler... Çünkü sana ait sözleri unuttuk...

Ne çok unutuyorum ve ne çabuk unuttum Allah’?m. Affet unutu?umuzu ve affet seni duyup seslenemeyi?lerimizi. Kald?ramad???m?z ellerimiz için affet bizi...
Açamad???m?z yüre?imiz için bizleri affet...
Gönlümüzde goncalar açmayan Güllerimiz var.
Gülden sitem eden sevgilerimiz var.
Gül?enlere çeviremedi?imiz gülü?lerimiz var.
Gülü zara dönmeyen sinelerimiz var...
Boynu bükük kal??lar?m?z var bizim sensiz kal??lar?m?z susay??lar?m?z...
Aferinler f?s?lda yüreklerimize ne olur!
?çimizde saklad???m?z ve bir türlü kimseye hayk?ramad?klar?m?z var. Sensiz kal??lar?m?z var...

Araflar?m var benim. Kurtulamad???m, kaçamad?m, s?yr?lamad???m ’Araf’lar?m. Sen beni Araflardan al?r m?s?n? Senin sevdiklerinin yan?na beni de koyar m?s?n? Onlarla bir beni de anar m?s?n?

?tiraf etmeliyim ki, sana söylenilesi güzel sözleri söyleyemedik. Ne olur ilham et kalbime k?r?k dökük te olsa, y?k?k ezik te olsa kabul eyle yakar??lar?m?... S?k? tutamad???m hayallerim var ya Allah’?m. Elimi gev?etti?imde gördü?ümüz fena hülyalar?m?z var. Ne olur Sen Tut ellerimden, ne olur kalbimizi Sen S?k? Tut Allah’?m! Dü?ünce bizi Sen kald?r Allah’?m...

Dua diye m?r?lt?lar?m? sen f?s?lt?ya ça??lt?ya çevirir misin? Sen beni benden öte bilensin, S?rr?m?, gizlimi, söyleyemediklerimi bilensin. ?çimizde tutup bir türlü diyemediklerimizi en mütenahisini veras?n? hep sen bilirsin. Vehimlerimden, ?üphelerimden, vesveselerimden beni azad eder misin?

Alt? çizili sat?rlar? defalarca okudu?um kitaplar ve romanlar kadar senin kitab?n? kelam?n? okumay? unuttum. Unuttuk biz Allah’?m... Ne çok unuttu?umuz var ve de ne çabuk unuttuk biz Allah’?m...
Hat?rlamay? unuttuk. Seni hat?lamak her?eyi hat?lat?yor seni unutmak bizi uzaklara, tuzaklara götürüyor...
?itiraf ediyorum Rabbim. Yakam? b?rakmayan günahlar?mla geliyorum huzuruna, kimseye
söyleyemediklerim günahlar?m var benim. Dile döküp hayk?ramad?klar?m var. ?çimde saklad?klar?m. Suskunluklar?m var. Sözlerimin kifayetsiz kald??? daha nelerimiz var bizim...

Yüre?imiz yerde b?rakma bizi, boynu bükük eyleme, gözümüzde ya?larla, yüre?imiz darda koyma bizi...Garibiz i?te Allah’?m! olmad???m?z kadar garip, hissetmedi?im kadar çaresiziz, aciziz i?te çünkü Seniniz, Sendeniz. Olmad???m?z kadar sensiziz.Sensizlik öyle ü?ütüyor ki içimi... Ne olur sen ?s?t ne olur Sen...

Do?um günüm sana en içten geldi?im gün olsun, her günüm olsun. Yeniden do?ar gibi silkinip günahlardan, ar?n?p senin Rahmetinin kuca??ndan ana sütü gibi yudum yudum tövbe sütünü içmek isterim Allah’?m.

Dualar?m? kabul eder misin Allah’?m? Bana da ho? geldin kulum der misin?

al?nt?d?r

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve Du@ iLe [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

- Similar topics