.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Salava10

Join the forum, it's quick and easy

''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Vote_lcap67%''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Vote_rcap 67% [ 4 ]
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Vote_lcap0%''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Vote_rcap 0% [ 0 ]
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Vote_lcap0%''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Vote_rcap 0% [ 0 ]
''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Vote_lcap33%''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...!

''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...! Empty ''Sevdiğime Yakışayım'' Diye Susuyorum...!

Mesaj tarafından EyLüL 16.06.10 17:43

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

sırtımı sıvazlıyor

-sırtıma yükle(n)diğim tüm yüklerim-
ağırlığına rağmen seviyorum sırtımdakileri
seviyorum sorumluluklarımı
seviyorum içime gelen soruları
cevaplarını yüklüyorum arkamdaki heybeye.
ve yürüyorum
heybemdekiler güç oluyor takatsiz ayaklarıma
heybemdekiler hatrına güç veriliyor adımlarıma
yürüyorum
ardımda bıraktıklarım mahsûn olsa da
/ ben mahsûn kalsam da arkalarda /
yanımdakiler mesud
ben o’nun yanında mesûd…..
................
dostum

sırtımdakilerle kıymetliyim bir’in katında inanıyorum...şimdilerde semayı yaslandığım bir omuz biliyorum; içimi çeke çeke hüznü yudumlasam da içime inşirahı çekiyorum; içime çektiğim havadan inşirahı süzüyorum...

kayboluyorum sokağımda; ama alışıyorum...
nokta’m…. dostum...

”eslem” olmak yakışmadı bana hiç bu kadar; nokta’m hiç bu kadar mana kazanmamıştı; hiç bir cümlemin son buluşu beni bu kadar yıkmamıştı; ama hiç bir cümlem de bu kadar çabuk nokta’sıyla vuslatı yaşamamıştı...ân şahit dostum gezdiğim mekanlar şahit niyaza durduğum vakit simam şahit yağmur şahit kalem şahit kelam şahit; talimdi benimkisi...bir talebe acemiliğinde yaşanan kelimeleri hikmetle seçilememiş bir talep sonrasında yaşanan bir talim ..yürek ilminin kıyısında gezinebilmenin bedeli belki de...bilmiyorum dostum bilemiyorum; sadece soru sormamam gerekiyor bunu biliyorum...bu yolda soru sormak edepsizlik imiş; bunu öğrenebildim...bunu soludum; bununla nefes aldım; soru sormadan “eslem olarak halimi o’na anlatmakla....”

dostum

sokağıma o kadar çok yağmur dokunuyor ki şimdilerde; ama rahmet olamıyor sanırım sineme...ben hala özlüyorum...ben hala “can” diyorum..korkularım var dostum korkuyorum göklerin gürlemesinden; sokağımın lambaları kırılmış – karanlık olmuş havası- pervaneleri aşk’ı öle öle anlatıp gitmişler artık; bir çakan şimşeğim var semada; yani korkum ve ümidim var...semamda çakan şimşekler ve duamı o’na ulaştıracak olan rahmeti indiren melekler...dostum ne demeli şimdi...susmalı mı...söz dokunur mu yâr dediğime..

dostum bana bir şeyler söyle artık sükûtunla; bana bir’den bahset... yaslandığım bir omuz biliyorum seni ayağımı yaslayıp hasbihâl ettiğim kaldırımlar gibi...dostum simama tebessüm yakışır imiş; dilime hamdin yakıştığı kadar; lâl olup içten içe niyaza durmak yakışırmış; bana hayret yakışırmış hasretimi yoğuran her hal o’nun yedinden imiş...

dostum ben susuyorm artık...sen iç-inle konuş; iç-ime haber yolla niyazınla...

nokta!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

- Similar topics