.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 24 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 24 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Vote_lcap67%Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Vote_rcap 67% [ 4 ]
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Vote_lcap0%Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Vote_lcap0%Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Vote_lcap33%Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...

2 posters

Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Empty Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...

Mesaj tarafından EyLüL 07.07.10 17:47

Bir geldin. Hasretini biraktin zindanima. Karanlik karanliga düstü. Gece gecenin üstüne indi.

Parmakliklar dagildi; yüzün esir aldi beni. Taslar toz oldu; özlemin tas kesildi. Gözlerine zincirlediler gözlerimi. Gidisin hüzünlü bir sonbahardi, unutmadim.

Yildirimlar düsürdün bakisindan gögsüme Saçlarim beyaz alev aldi. Yandim. Tas üstünde tas oldum. Suskunlugum utançtan duvarlar ördü. Sagnak sagnak yagmur oldum, yagdim küskünlügümün çölüne. Çig olup kendi yalnizligima katlandim. Uzakligini yorgan yaptim çiplak ruhuma. Sözün günesin yüzünü güldürürdü, unutmadim.

Sessizligin yeniden yeniye yanmis bir kül gibi. Rüzgâr aldi nefesimi. Buzdan sütunlara çarpildi sesim. Içimin içinde bir gurbet oldun. Sen gittin gideli, daglar yollardan saklanir oldu. Öyle derinlesti ki vadiler; gölgeler içine girmeye nazlandi. Bütün çöllerin tozlarini yutmus gibi dudaklarim, ah etmekten bile usandi. Sususun ibret dolu bir kitapti, unutmadim.

Içimde hep su sesi ariyorum. Denizler kurumus Lâl dudaklar susmus.. Kiyilardan çekilmis hayat; kemikler un ufak olmus. Çöllerinden geçiyorum sensizligin. Sessizligin çigligini büyütüyorum yüregimde. Gelisin bir taze bahardi, unutmadim. Kalbine girdigim yollara pusular kurulmus. Insan insana kavusmuyor artik. Anka kuslar dirilmiyor yeniden. Küller bile yanmis yakilmis; ates yeniden kendine gebe kalmiyor artik. Hiçkiriklar yalanin harmanina karismis; gelmiyor gelemiyor yittigi yerden. Bakisin canlara can katardi, unutmadim.

Bütün baglardan kurtuldum. Geceleri gecelerin koynuna sürdüm. Bütün isiklari gözlerinin karasina çaldim. Yanaginin kiyisina geldim. Ellerinin atesinden serinlik umdum. Gözlerim seni gördügü için güzel. Isik senin yüzüne vurdugu için aydinlik. Yagmur senin gögsüne dokundugu için serin. Rüzgâr senin tenine vurdugu için nefeslenir. Dualar senin dudagina dokundu diye göklerin kapisina dayanir. Durusun daglarin basini dik tutardi, unutmadim.

Günahlarimi biliyorum, utaniyorum. Isyanlarim çok oldu; yüzüme bakamiyorum. O kadar unuttum ki, unuttugumu hatirlamiyorum. Bana nasil bakacagini merak ediyorum. Ürperiyorum. Ürperiyorum. Ya tanimazsan beni ''O beni sevmedi'' dercesine görmezden gelirsen aGlayan gözlerimi? Hayir, hayir, böyle olmayacak, emin olmak istiyorum. Senin müsfik bakisinda, topragin yagmura doymasi gibi sonsuz bir serinlige kavusacagim. Senin bakisinda sonsuz bir hülyânin etegine varacagim. Özlemin cennetin kokusu bana, sana susadim.

Ne hüznü eksilir ne sana doyar bu gönül. Sen gittin, çiçekler ezildi dünyada. Sen gittin, rüyalari boguldu bebelerin. Sen gittin, sesi duyulmaz oldu derelerin. Sen gittin, yüreklerden kan çekildi. Sen gittin, can tenden usandi. Sen gittin, dag daga küstü. Sen gittin, alev üsüdü. Sen gittin, ask kalplerden çekildi. Kiyilara vurdu asiklarin cesedi. Vuslatin cennet çiçegi bana. Baharlardan hep seni sordum.

Senin serinlettigin sulari içiyor ceylanlar. Martilar senin yürüdügün göklerde geziniyor. Kelebekler senin yüzünün degdigi bahçelere yayiyor kanatlarini. Bebelerin senin tebessümünü içiyor ana sütünden evvel. Su dar gögsümün kozasindan çikmaya çalisiyorum. Sonsuz genisliklerin sirri iki dudaginin arasinda sakli. Bir kelâm söyle nolur! Her hecenin arefesinde seni duymak istiyorum. Hitabin denizleri tasiriyor kiyilarima, nereye baksam sana dokunuyorum.

Sev beni cananin olayim. Içimden aksin bütün irmaklar. Senin kiyilarini kucaklayan kocaman bir derya olayim. Rüzgârlar savursun beni, yagmurlarin hepsi alnima düssün, taslarin hepsi gögsüme düssün. Senin ayaklarini öpen kocaman bir dag olayim. Çöller savrulsun, daglar aradan çekilsin, yokuslar ve inisler bitsin ki yürüdügün yollara toz olayim. Senin hasretinle yanar her yanim, bütün ufuklardan seni umarim.

Çöldeyim, susuzum. Dudagin bana Leylâ. Kuyularda Yusufum. Sözlerin bana Züleyhâ. Ateslerde Ibrahimim. Gözlerin bana deryâ. Sancilar içinde Meryemim. Bakisin bana Isâ. Yaralar içinde Eyyubum. Hasretin bana sifâ. Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ.

alinti:

selam ve dua ile...
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...  Empty Geri: Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ...

Mesaj tarafından ABDUSSAMED 09.07.10 20:27

ABDUSSAMED
ABDUSSAMED
AKTİF ÜYEMİZ
AKTİF ÜYEMİZ

- Similar topics