.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Salava10

Join the forum, it's quick and easy

İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 39 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 39 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Vote_lcap67%İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Vote_rcap 67% [ 4 ]
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Vote_lcap0%İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Vote_rcap 0% [ 0 ]
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Vote_lcap0%İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Vote_rcap 0% [ 0 ]
İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Vote_lcap33%İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok...

5 posters

İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Empty İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok...

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 14.05.10 17:04

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sevgi, en güzel hasletlerden biridir..
Sevgiyle var olan her şey..
yağmur sevgiyle, güneş, ay sevgiyle, güzel olan her şey sevgiyle yaratılmış..
Ve, sevgiyle acılar azalır paylaştıkça..
Paylaşılan sevgi, daha büyük bir sermaye olarak döner bize gelir..
Sevgiyi başkalarıyla paylaştığımız zaman içimizde daha da büyür,
dünyalar sığmayacak kadar..

Sevdiğimizi ve sevildiğimizi hissederiz, mutlu oluruz..
Bu yüzden sevgiyi başkalarıyla paylaşmaktan korkmamak lazım..
Çünkü paylaştıkça tükenmeyip artan tek sermaye sevgidir..
Sevdiklerimize, sevgimizi söylemek hususunda ertelemek veya çekinmek doğru değildir..
Hatta acele etmemizi için Peygamberimiz (sallallahu aleyhi ve sellem)bize tavsiye ediyor.
sırf Allah için, karşılıksız olarak sevilmiş olması, insanda mutluluk ve sevgi hissi uyandırır..
Karşılıksız sevgi ve muhabbet ortamının oluşması, toplum için son derece büyük
bir güç kaynağı ve huzur vesiledir..

Bazen, sevdiğimiz eşimiz, dostumuz, yakınlarımız, "seni seviyorum"demeden onları kayıbederiz...

insanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok...

Hemen, şimdi başlayabiliriz..
Bizim de hayatımızın güzelleşsin için, hemen başlayabiliriz...
ÇÜNKÜ, geç kalırsak, belki de hiç söyleme şansımız olmayabilir..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sizi ALLAH için seviyorum güzel insanlar gönül dostları

RıZa BeRKaN
RıZa BeRKaN
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Empty Geri: İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok...

Mesaj tarafından EyLüL 14.05.10 17:36

Ne güzeldir sevdiğini söyliyebilmek ne büyük erdemdir [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bizde seni çookk seviyorz RıZa BeRKaN[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son EyLüL tarafından 17.05.10 22:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok... Empty Geri: İnsanlara "seni seviyorum "demek için ölümü beklememize gerek yok...

Mesaj tarafından belinay 14.05.10 17:52

kaçımız her gün gördüğümüz bir aile bireyinden ya da eşimizden esirgiyoruz sevgi sözcüklerini. Ne gerek var değil mi? Akşam evde görüyoruz ya yetmez mi? Peki ya göremezseniz bir akşam? Ya göremezseniz? Çantada keklik sevgiler işte. Alıştığımız kişi açmayabilir kapıyı bir gün,alıştığımız bakkal her zaman olmayabilir ...her zamanki yerinde,alıştığınız iş arkadaşınız gelmeyebilir bir sabah..O sabah ya da o akşam olmadan gözlerinizi kaldırıp bir bakın ne olur..Şimdi neredeyseniz bir düşünün lütfen..En son ne zaman kaldırmıştınız başınızı,ne zaman bakmıştınız?..
Yaşamak farkında olmaktır... Yaşıyormuyuz???

Bir günü daha bitirmek üzeresin...
Ömür kitabından bir sayfa daha eklenmek üzere,görülenlerin,bilinenlerin yanına.Kimbilir neler yazdın o sayfanın her bir satırına...
Bir çocuğa gülümsedin belki,minicik bir kuşu düştüğü yerden alıp yuvasına yerleştirdin.Sevdiklerine,usanmadan,yine ve yeniden "seviyorum seni..." dedin.Bir... dilek tuttun gökyüzüne bakarak ve bir tohum attın toprağa olanca kuraklığa inat.
Kimbilir neler yaptın olmazları olur kılmaya inanarak...
Sevgiyi ve inancı yanına katarak...
Geç değil...
Yeter ki yüreğine bak ve küçük bir adım at...

Sizi seviyorum...
belinay
belinay
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR

Mesaj tarafından RüveYde 14.05.10 18:42

Büyük usta Peyami Safa nın dediği gibi "insanlar en çok düşündükleri kelimeyi en az söylemenin acısını hep içlerinde duyarlar"
RüveYde
RüveYde
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Mesaj tarafından demirci mustafa 15.05.10 22:32

Allah cc. razı olsun.

Allah cc. rızası için bizde bütün kardeşlerimizi seviyoruz.
Yunus Emre,nin buyurduğu gibi yaratılanı severiz,Yaratan,dan ötürü.
Allah cc. emanet olunuz selam ve dua ile.
demirci mustafa
demirci mustafa
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

- Similar topics