.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Vote_lcap67%Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Vote_rcap 67% [ 4 ]
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Vote_lcap0%Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Vote_rcap 0% [ 0 ]
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Vote_lcap0%Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Vote_rcap 0% [ 0 ]
Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Vote_lcap33%Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe

3 posters

Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Empty Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe

Mesaj tarafından demirci mustafa 05.05.10 22:27

Bismillahirrahmanirrahiym.

Nasıl anlatılır,nasıl izah edilir,bir kardeşine diyorsunki etme yapma kardeşim,bu gidişat iyi değil,engel olmaya çalışman onun önündeki uçurumu görmeyişinden,oraya düşüp zarar göreceğini bilmenden,bunun tesbiti nasıl oluyor derseniz çok basit basiretli,her müslüman bunu bilir.

Nasılki Allah cc. haram olan helal olan herşeyi bizlere bildirmiş,rızasının razı olacağı işlerin neler olduğu ayan beyan ortada,ama bunu bazı kardeşlerimize izah ettiğiniz zaman kızıyorlar veya sana ne diyorlar.

Allah cc. rızası için ayıbını kusurunu sen şöylesin böylesin diye yüzüne vurmuyorsun,gizlice kardeşim bak adın şu bu neyse birde yaptığını Allah cc. rızası için yaptığını söylüyorsun tamam ama senin böyle rıza doğrultusunda gittiğine inanıyorum ama seni buna götürecek her yol meşru değilki,bizim gayemiz Allah cc. rızası deyipte,hadi bu yanlışıda görmezlikten gelelim denirmi veya bu işlerde böyle oluyor artık denirmi?

Benim bu yazıyı yazmamdaki gaye bu sanal alemde,müslümanım deyipte bazı İslami sitelerde dönen dolaplardır.

Erkek ve Kadın birbirini hiç bilmiyor,akraba değil sadece İslami kimliğinden dolayı,kardeşliği var ama ne yazıkki sanki akrabasından daha yakın sanki öz kardeşinden daha yakınmış gibi birbiri ile samimilikleri burada şunuda söylemeden geçemiyeceğim,bunuda ne yazıkki diyerek yazıyorum,bacı kardeş dedikleri kişilere nefsi sözleridir,bizzat şahit olduğum bazı olaylardan dolayı bunları yazıyorum şüphe veya kuruntu değil, görmeden geçemem eğerki orada İslam adına İslam dışı işler oluyorsa ben ve tüm kardeşlerimiz kim olursa olsun uyaracak müdahale edeceklerdir,bu bizlerin görevidir yapmaz isek sorumluyuz bilinmeli,kardeş dediği kişiye nefsi söz söylemek gözleri kör olmuş nefsin eline düşmüş birisinin söyleyeceği bir şeydir.

Allah cc. cümlemizi muhafaza eylesin bu gibi durumlardan.

Allah cc. emanet olunuz selam ve dua ile.
demirci mustafa
demirci mustafa
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Empty Geri: Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe

Mesaj tarafından EyLüL 05.05.10 22:44

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alah razı olsun abi çok yerinde ve güzel bir konuya değinmissiniz rabbim mükafatınızı fazlasıyla versin inşaşllah...

Aminn...
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe Empty Geri: Dıştan baktım Yeşil türbe içine girdim aman tevbe

Mesaj tarafından Bi_iznillah 23.07.10 17:36

çok haklısınız...
bu konuda öyle çok şeye şahit oldum ki...
duanızda olduğu gibi:

ALLAH bu gibi durumlardan cümlemizi muhafaza eyleye AMİN....
Bi_iznillah
Bi_iznillah
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

- Similar topics