.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 25 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 25 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Vote_lcap67%Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Vote_rcap 67% [ 4 ]
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Vote_lcap0%Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Vote_lcap0%Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Vote_lcap33%Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Şeytana taş çkartan adam kimdir...?

2 posters

Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Empty Şeytana taş çkartan adam kimdir...?

Mesaj tarafından EyLüL 24.04.10 10:30

ŞEYTANA TAŞ ÇIKARTAN ADAM KİMDİR?
Adamın biri çölde tek başına koyulmuş giderken lânetlik şeytan da insan kılığına bürünerek ardından yetişir ve kendisine yol arkadaşlığı teklif eder.
Adam ile şeytan yollarına devam ederlerken vakit bir hayli ilerler

, akşam olur,

gün batar

, sabah olur gün doğar.

Lânetlik şeytanın kafası ...

önemli bir noktaya takılır.

Bakar ki adamda

ne sabah

, ne öğle

, ne ikindi

, ne akşam

, ne de yatsı namazı.

Hiçbirini kılmıyor.

Artık yol yürümekten yoruldukları için bir yerde konaklamak üzereyken şeytan ayrılarak koşmaya başlar.

Şaşırıp kalan adam ardından,

"Nereye gidiyorsun böyle beni yalnız bırakıp da" diye haykırır.

Bunun üzerine şeytan duraklayarak adama şu ibret dolu cevabı verir:

( "Arkadaş, ben ömrümde bir defa Allah'a karşı geldim. O yüzden kovuldum. Fakat sen günde beş defa karşı geliyorsun. Korkarım Allah (c.c.) gökten taş yağdırır da bana da isabet eder." [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

Şeytana taş çkartan adam kimdir...? Empty Geri: Şeytana taş çkartan adam kimdir...?

Mesaj tarafından ABDUSSAMED 25.04.10 15:29

EyLüL demiş ki:ŞEYTANA TAŞ ÇIKARTAN ADAM KİMDİR?

( "Arkadaş, ben ömrümde bir defa Allah'a karşı geldim. O yüzden kovuldum. Fakat sen günde beş defa karşı geliyorsun. Korkarım Allah (c.c.) gökten taş yağdırır da bana da isabet eder." [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Idea asdfasfsd Exclamation
ABDUSSAMED
ABDUSSAMED
AKTİF ÜYEMİZ
AKTİF ÜYEMİZ

- Similar topics