.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Vote_lcap67%Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Vote_rcap 67% [ 4 ]
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Vote_lcap0%Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Vote_lcap0%Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Vote_lcap33%Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ?

Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ? Empty Olurda Bir Namaz Sonrası Bulur mu Beni Ölüm ?

Mesaj tarafından EyLüL 22.04.10 17:34

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Olurda bir namaz sonrası bulur mu beni ölüm ?
En elzem anımda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] en ihlaslı halimle....Affıma vesile olur mu kendimce nasuh saydıgım tevbelerim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]şükrünü eda edemeden kıldıgım huşusu mechul secdelerim....Unutuklarımı unutmamasına karşın kalbimdekileri en iyi bilen Rabbim kurtuluşumu bir namaz sonrası titreyen yüreğime ve günahkar dilimden dökülemeyen uzun hecelere gizler mi...?
Ve.....
Bir cuma sonrası bulur mu beni ölüm...?
En elzem anımda [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] en [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dolu halimle....Tüm noksanlıklarımı gören[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]görmeyi beceremediklerimi bilen Rabbim Er - Rahman ismiyle muamele edip bağışlar mı cehennem misali dünya hayatımı...Sonsuz affedici [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]merhamet ve kerem sahibi O!..Geri çevirir mi kapısına boynu bükük geleni...?
Ve....
Ellerim semada bulur mu beni ölüm...?
En elzem anımda en pişman halimle....Dünyayı kendine zindan bilemeyen kalbim atar mı son kez seccadem üstünde...Veda edemediğim hayallerime bir el sallayacak vakti verir mi ecelim bana ve hızına yetişememe ragmen nasıl gectiğinide anlamadıgım zman son dklarını kurban eder mi benim ölümüme...?
Ve...
Bir istanbul akşamı bulur mu beni ölüm....?
Namaza durmuşken tüm azalarım sonlanır mı sonu gelmeyen isteklerim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]şikayetlerim...Yüzü m kıbleye dönük[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]kapanır mı gözlerim...Ahirete dair düşlerim...O'nu anlatamayan kelimelerim....Gercekleştirilm eyi bekleyen amellerim küskünken bana ve gönlüm hasretken bahara [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]daha kaç kez yagmurda ıslanır[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]daha kaç sonbaharda sonu bekler yüreğim...?

Ve...
Medine yollarında bulur mu beni ölüm....?
En elzem anımda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]en özlem dolu halimle...Huzuruna cıkmaya yokken yüzüm ve şefaatine muhtaclıgım olsada hüznüm... boş yaşanmışlıklar yakarken içimi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]kavrulur mu tüm günahlarım yüreğimdeki ateşte!.Tüm yoldaşlarımla yollarımı ayıran [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hayatla bagımı koparan Rabbim yanışlarımı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gözyaşlarımı Rahmet yağmurlarına dönüştürür mü o büyük gün...?
Ve....
Hayırla sonlanan yaşamlar duragında bulur mu beni ölüm....?
Zaman atım bu durağa vardıgında arkamda bıraktıklarım ağlar mı ardımdan....Ellerim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bedenim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sa hiplenmişliklerim şahidim olurken kaçamadıklarım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sığdıramadıklarım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]düşünemedik lerim defterimin yönünü degiştirir mi ?Binlerce soruyla savaşırken beynim ve ''ölüm var'' demeye alışkınken dilim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bir tebessümle sonlanır mı dünya hayatım...huzur ikliminin tadına varıp [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]dolar mı sevniçle yüreğim....
Ve...
Evet...
Bir gün benide bulacak ölüm...belki en elzem anımda belki en ummadıgım anda...''inna lillahi ve inna ileyhi raciun'' benim arkamdan söylenecek bir gün...işitemediğim sela benim ölümümü duyuracak...Güneş bensiz bir sabaha doğacak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]rüzgar benim olmadıgım kentte esecek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hissetmiyecek tabiat yoklugumu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bensiz gececek her gün...Ruhum fatihalar arayacak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hatırlanmak isteyecek....ölüm benide bulacak bir gün....O dem ki perdeler kalkar perdeler iner...azraile hoşgeldin diyebilmektir hüner....Ölüm güzel şey budur perde ardından haber [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]güzel olmasaydı hiç ölür müydü peygamber(s.a.v.)...(N.f.k) üstadın sözleri gibi korkusuzca bekleyecekmiyim ölümü....?amellerim yetecek mi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]istedigim başlangıclara....Özlemişken... cok özlemişken ...ellerim uzanacak mı tertemiz baki hayatıma......
Beklenen gün üzerine kutsal saydıgım Çilem!
Yetişecek misin imdadıma...?
Bil işte ne umutlar bagladım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]benliğimden gecipte geldim ben sana....!

alıntı
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

- Similar topics