.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
.:[YaKaRıŞLaR]:. Salava10

Join the forum, it's quick and easy

.:[YaKaRıŞLaR]:. Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 35 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 35 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
.:[YaKaRıŞLaR]:. Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

.:[YaKaRıŞLaR]:. Vote_lcap67%.:[YaKaRıŞLaR]:. Vote_rcap 67% [ 4 ]
.:[YaKaRıŞLaR]:. Vote_lcap0%.:[YaKaRıŞLaR]:. Vote_rcap 0% [ 0 ]
.:[YaKaRıŞLaR]:. Vote_lcap33%.:[YaKaRıŞLaR]:. Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.:[YaKaRıŞLaR]:.

4 posters

.:[YaKaRıŞLaR]:. Empty .:[YaKaRıŞLaR]:.

Mesaj tarafından RüveYde 06.04.10 7:27

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
**___YaKaRıŞ___**

Allah’ım !
Günah işlerken alma canımı..,

Tevbe ederken al..,
Veya bir hayır işlerken,senin rızan için..

Allah’ım !
İnan zor,çok zor bu savaş..,
Şeytan zeki,nefsim ahmak,ben yavaş..
Öyle bir an geliyor ki ,
Deniz bitti,umut karaya vurdu diyorum..,
Rahmetin yetişiyor imdada..,oluyor bana yoldaş..

Ah bir kuvvetlendirebilsem imanımı..
Nefs’imi istediğim kalıba bir sokabilsem..
Yazıkki imanla küfür atbaşı gidiyor..

Bitiş çizgisine çok kalmadı biliyorum..
İpi göğüslediğimde
İman olsun o göğsün içinde..

Allah’ım !
Kafir olarak alma beni huzuruna..,
Yak gerekirse şu günahkar bedenimi..
Yıllarca cehenneminde..,
Ama son nefeste imanla al canımı,ne olur Allah’ım !..

Merhamet et şu günahkar kuluna,
Canım feda kitabının ,Habibinin yoluna..
Biliyorum günahkarım,isyankarım ben ama,
Rahmetinin büyüklüğü umudum,
Beni nefs’imin ve şeytanın eline bırakma Allah’ım !..
[/size]
RüveYde
RüveYde
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

.:[YaKaRıŞLaR]:. Empty Sana GeLiyorum

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 06.04.10 8:06

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yarabbi sana
Meryem in temizliğiyle gelmek istiyorum. Günahlarla kirlenmeme izin verme.

Sana Musa nın
duasıyla geliyorum.Şeytana uymam için peşimden koşanlardan kurtar beni.

İsmail in
tefekkürüyle boynumu büküyorum.Beni ve soyumu sana kul olarak yaşat.

Sana İbrahim in
şevkatiyle geliyorum. Sana gelmeme engel olan şeyleri bana göster ki onları kurban edeyim.

Sana İsanın
ruhuyla geliyorum. Beni katına almanı diliyorum.

Sana yunusun
duasıyla yalvarıyorum.Beni yutan nefsimi karanlıklardan kurtarmanı bekliyorum. Beni selamet sahiline ulaştır.

Sana Yusuf un
gömlegiyle geliyorum. Beni düştüğüm ümitsizlik kuyusundan çıkarmanı diliyorum.

Sana Muhammed in
(asm) kulluğu ve aşkıyla geliyorum. Ubudiyetimi Miraç ın sırrıyla taçlandırmanı diliyorum (amin...)

RıZa BeRKaN
RıZa BeRKaN
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

.:[YaKaRıŞLaR]:. Empty Geri: .:[YaKaRıŞLaR]:.

Mesaj tarafından RüveYde 28.04.10 8:53

Gecelerden sabahlara, karanlıklardan güneşlere doğru açılan yüreklerimizin perde

aralıklarından süzülen nur katreleriyle geldim kapına!

Biliyorum, güllerden geçer sana giden yolları Yakarışlarla, dualarla, tahiyyatlarla bezenir.

Ey rahmetiyle kalpleri evirip çeviren, Sana kalbimi getirdim.

Ey kalpleri nuruyla sarıp okşayan! Onulmaz yaralarla kan-revan kalbim avuçlarımda, kapına

geldim.

"Selam olsun ömür seccadesini gönül dergahına serenlere" diyebilmeyi ne çok isterdim, ama

biliyorum ne yüzüm var nede hakkim.

Öğrendim ki dua, aşığın maşuğuna bir haber salmasıdır; gözyaşlarıyla yazılmış bir mektubu.

Ve bir bekleyiştir, iştiyakla, korkuyla, ümitle bekleyiş.

İste, zaman her saniyesini balyozlamaktayken ömrün, verilmemiş hesapların korkusuyla,

titreyen yüreklerimizin bir lahza umut adına geldik kapına Ah gelebildik mi, bir haber var mi

affına dair?

Acziyetimi alarak koynuma, bir dervis hırkasıyla, sevgili Eyyüb' unun sabrını yüklenerek

gelebilmek isterdim kapına!

Meryem örtülerimle örtünebilseydim Tur Dağındaki o ses bir yankı bulabilseydi ruhumda

insanlığım adına. Önünde bütün ruhumla secde edebilseydim.

Ey gökyüzünü kudretiyle sürmeleyen!

Rahmetini serp, taşlaşan gönüllere Ey Rabbim!

Sanadır münacatım, yalnız Sana olsun aşkım lütfeyle!

Bir avuç ateş böceği uçuver ne olur zifiri yüreklerimize. Kararan günlerimize, gecelerimize Ve

ne olursan ol gel diyen aşıkların hürmetine, ne olur affeyle!

Seni aradım durdum gönüllerin yalnızlığında çöllerinin, menzilsiz yollarında ve bir katre

rahmetine muhtaç toprağında. Ah perde, ah şah damarım! Sefkâtinin gölgesine sığınıyorum

Ya Rabbim!

Hiçliğin zerresinden kavrulmaya can attığım demdir. Vedutsun! iltifatına muhtacız Ya

Rabbim! Tenezzül buyur kulununu münacatına.

Dua dua açılırmış Sana giden kapılar. Hüzünlü bir sonbahar günü kapında yalvarmaya

geldim. Senden korkum nar değil, kaybetme korkusudur. Dostu, en sevgiliyi, sıla-yı rahimi,

cananı, canda kaybetme korkusu! Umudumsa rızan: ilahi ente maksudi..

Yüreklerimiz ezik Ya Rabbim! Yüzümüz yerde. Kaldırıp başımızı sonsuzluğa bakmaya

yüzümüz yok! Layık olamadık. Pişmanlığın dehlizlerinde boğuluyorken ağlayamadık,

derinden sessizce Zayıf irademizle, alaca karanlık yüreklerimizle bir damla gözyaşı

getirebilseydik yürekten, ihlas adına. Biliyorum pişmanlıklara delil kabul ederdin

Yüreğin zayıf noktalarında mahkum oldum nefsimize. Ya Rabbim! Çıkar kelepçelerini o

aleyhillanenin çıkar ne olur, dostlarının hatırına.

Âzad et Ya Rabbim! Şüphelerin oyuncağı olmuş aklin nezarethanesinden. Kutlu sevdanın gül

kokusundan doya doya içir sinelerimize diri meyyitler gibi değil, sırat-i müstakim üzerinde

günahlardan nurunla yıkanmış olarak yürümeyi nasip eyle.

Şehirler, evler mezar oldu Ya Rabbim! Her evden ceset kokuları yükseliyor semaya. Bedenler

değil ruhlar ölü. Bizi nurunla dirilmeyi nasip eyle.

Biz sanemler inşa ettik yüreklerimizde gökdelenler boyu. Biz yeryüzü tanrılarının eteğini

öptük. Diz boyu battık çirkefine alemin. Sahte dostları, riyakar aşkları çarparak yüzüne

insanlığın, Sana koşmasını nasip eyle.

Tövbe kapılarının ardına değin açıldığı ve meleklerin kanatlarıyla yeryüzüne kapandığı

günlerin rahmetinde yüzmekteyken edeb aşkını gönüllerimize nakşet.

İste can pazarında canımızı satmaktayız, bir iltifatın uğruna.

Gülistanında renksiz, kokusuz bir yaprak olmayı çok görme.

Yüce kapında kıtmir olanlardan eyle.

Elimizden, yüreklerimizden katran rengi günahlar dökülüyor.

Duaları semadan çevrilmeyenler hatırına, geceleri nurlarıyla sabahlara çevirenler adına,

samimiyeti nakış nakış ömür gergefine isleyenler adına, tövbe ediyor, af diliyoruz

dualarımızla

Ya Rabbim!.. Ben pişmanım!.. Ben pişmanım!..
RüveYde
RüveYde
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Mesaj tarafından EyLüL 09.05.10 13:56

Allah’ım !
İnan zor,çok zor bu savaş..,

Şeytan zeki,nefsim ahmak,ben yavaş..
Öyle bir an geliyor ki ,
Deniz bitti,umut karaya vurdu diyorum..,
Rahmetin yetişiyor imdada..,oluyor bana yoldaş..

Amin.. Ellerinize emeğinize bereket [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 03.08.10 13:12

İlâhî, kaderim döndü dolaştı bir çıkmaza kilitlendi. Şimdi ne yana dönsem her yer uçurum. Sen'den bir şey istemeye yüzüm yok. Bu uğradıklarım, kendi ettiklerimin faturasıdır.

Ama Sen Rahman'sın; bize, yaptıklarımızla değil, sınırsız merhametinle muamele edensin.

Boğazıma kadar bataklığa saplandım. Hiçbir yol yordam bilemedim; "Yap!" dediklerini yapmadım, "Yapma!" dediklerinden sakınmadım. Dünyaya daldım, bütün hücrelerim istikamet kaçkını, geceler boyu yanlış yolları adımladım, yasak meyvelere hücum ettim. Anlık zevklere balıklama daldım da, sonumu hiç düşünmedim. İçimdeki bütün ikaz levhalarını görmezden geldim. Bir kulunun beni çarpık durumumda görmesinden sıkıldım da, ezelden ebede her şeyi her haliyle gören Sen'den utanmadım.

Ama Sen 'gizli ayıpların perdesini kaldırmayan'sın. İçimde ufak da olsa bir pişmanlık parıltısı ve bir gün ayağa kalkıp istikamet üzere yürümeye dair bir ümit kırıntısı varsa, Sen en isabetli mehil vericisin.

İlâhî! Muazzam bir servetin müsrif ve nankör bir mirasyedisi oldum. Bana verdiklerinin kıymetini bilemedim. İçimde, gelecek nesillere taşıyabileceğim bir 'emanet şuuru' filizlendiremedim. Yarını, onun da ötesinde 'büyük gün'ü düşüneceğime, çoğu zaman günübirlik yaşadım. Bu yüzden hep düştüm, hep kaybettim. Bütün dünyayı ihya edecek bir serveti ayaklara düşürdüm. Böylece Sen'in nazarında 'zelil' olanlara el açar duruma düştüm.

Ama Sen iyilik ve nimetleri karşılıksız olarak verensin, kalbleri evirip çevirensin, düşüp yuvarlananları tekrar yüceltensin.

İlâhî! Sen'in yarattıklarına bakışımı usûlünce ayarlayamadım. Sen'in sonsuz bir merhamete sahip olduğunu bile bile, insanları kendi dar bakışıma göre değerlendirmeye, damgalamaya kalktım. Şümûllü bir tanıma çabası yerine sınırlı bildiklerimle insanları karaladım, yakında olsun, uzakta olsun, insanların niçin böyle davrandıklarının ve dediklerinin sebeplerini araştırmak yerine, o davranışı veya o sözü şaşı bir bakışla muhakemeye kalkıştım ve her seferinde de yanıldım. Çünkü Sen her insanı tek cepheden bakılarak anlaşılamayacak kadar kompleks ve mükemmel bir ruh ve şahsiyetle yaratıyorsun.

Ey Merhameti Gazabını Geçen! Ben kim oluyorum da bir insanı küçük bir yanlışı yüzünden mahkum ediyorum. Asıl ölçü, 'Tartı gününde hükmünü ortaya çıkaran Sen'sin' hakikatı değil mi? Ben kim oluyorum ki, insanları keskin bir ak-kara çizgisine mahkum ediyorum.

İlâhî! Bugüne kadar içimde ne kadar pişmanlık biriktirdiysem hiçbirinden tutunacak bir dal yeşermedi. Pişmanlığım kaygan bir yamaca konduğundan boşluğa yuvarlandı. Bu arsız nefsime hiç söz geçiremedim. Sürekli 'Yarın, yarın..' deyip durdum. Ama bu yarınlar öyle birikti ki, altında ezilecek duruma geldim. Benim gafletimden biriken kir balyaları, yeryüzüne bin defa yeniden gelsem de temizleyemeyeceğim kadar birikti.

Ama Sen isyankârlara bile müsamaha edensin, musibetleri hafifletip zorlukları kolaylaştıransın. Feryatla kendisine koşanların yangını söndürensin.

İlâhî, öte tarafa azık hazırlığı yapamadık. Her taraf cayır cayır. Sağduyu, acıma, yardımlaşma, diğerkâmlık, hoşgörü duyguları kalblerin en derin yerlerine kaçmış sanki. Ve ben bugüne kadar etrafımda olup biten bütün çarpıklıkları hep başkalarından bildim. Hiç dönüp aynaya bakmadım. Kendi yanlışlarımı, hep gündem dışına ittim de başkalarınınkini devleştirip atışa geçtim. Bilmiyordum ki, benim yanlışlarımın başkalarınınkini semirten güçlendiren, teşvik eden gizli uzantıları vardır. Bilmiyordum ki, bu 'ben' kendi içine tutarsa aynayı, etraftaki karanlığın kendi içinden çıktığını görecekti. Ne yazık ki bu "ben" bu gerçeğe yüz çevirerek, geçici heveslerin, menfaatlerin kirli sularında debelenmeyi tercih etti.

Ama Sen her şeyi kendi nuruyla aydınlatansın. Her gizliyi aşikâr edensin, her şeyi her haliyle görensin, ilmi her şeyi kaplayansın.

İlâhî, insanlık olarak hayatı manasız bir eşya, kavram kalabalığına boğduk, gereksiz bin bir ihtiyaç icat ettik, sonra da bunları vazgeçilmezler tahtına oturttuk. Ve her gün boğaz boğaza gelip nice ıvır zıvır yüzünden kalb kırdık, birbirimizi yaraladık, hatta öldürdük. Sen'in ölçülerinle 'kıymetli' olanı görmezden geldik, hiçbir değeri olmayanı devleştirip başımıza
bela ettik. İlâhî, fıtratın tabiî dengesini alt-üst ettik. Hava, toprak, tabiat, bizim yanlış tasarruflarımız, hırs ve çıkar emellerimiz yüzünden dengesini yitirdi. Soluduğumuz havanın sıhhatinden şüphe eder olduk. Toprak ürün vermez oldu, suyun bile tadı kaçtı.

Ama Sen her şeyi yeniden düzene koyup, maddî-mânevî kirlerden temizleyensin.

Ey tohumları sümbüllendiren, bize yeniden boy verip serpilme fırsatı tanır mısın? Ey ancak kendisinden kurtuluş istenen, kurtuluşu başka yerlerde arayan biz şaşkınlara basiret verir misin? Aslında bunu hak etmesek de?

Ey bütün mahlukata yumuşaklıkla muamele eden, günahkârlara ceza vermekte acele etmeyen, her şey olup bitmeden bize kendimize dönme iradesi ve gücü verir misin?

Ey sanatlı eserlerin sanatkârı, bize gerçek sanatın sırlarını kavratmanı diliyoruz.

Ey gurbettekilerin sahibi, bu ruh gurbetinden çektiğimiz acılarımızı hafiflet.

Ey çaresizlerin duasına cevap veren, bizi gerçek dua şuuruyla donat, istemeyi bilenlerden
eyle!

Ey her şeyden sevgili, bizi gerçek sevgiyi sahtesinden ayırt edebilip, sahte sevgiye yüz vermeyenlerden eyle!

Ey en iyi can yoldaşı, ey sonsuz ikram sahibi, ey kimsesizlerin kimsesi, ey gönlü kırıklara acıyan, ey sessiz inleyişlerin imdadına koşan, ey kullarını kötü akibetlerden sakındıran, ey itilip kakılmışların izzet kucağı, ey kırık dökükleri tamir eden ve ihtiyaçları gideren, ey sığınmak isteyenlerin sığınağı! Bu gurbet, duyarsızlık, hissizlik, itilmişlik, yıkılmışlık, gadre uğramışlık, dışlanmışlık, parçalanmışlık çölünde bizi yalnız bırakma. Hepimize yeniden derlenip toparlanma fırsatı ver, tekrar birbirimize tutunma şuuru ver. Bütün insanlığı kucaklayacak ızdırap duyma hassasiyeti ver. Bizi kendi nefsimizle baş başa bırakma, bizi bir an bile Sen'in gözetleyiciliğinden, koruyuculuğundan, rehberliğinden, uyarıcılığından uzak tutma!..

M. Said
TÜRKOĞLU
RıZa BeRKaN
RıZa BeRKaN
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Mesaj tarafından EyLüL 03.08.10 21:26

Allah'ım ! Suskunluğumu tefekkür eyle, baktığımda ibret alayım. Dilimi zikir eyle, hep seni anayım. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hak Teala ömrümüzün tamamını kendisine hizmetle geçen bir ân-ı vâhid kılsın,
o anı da bayram eyleyiversin, vakitler aşk ile dolsun ki Akibet bayram ola, huu...

دعاء اليوم الرابع والعشرين :اللهمّ إنّي أسْألُكَ فيه ما يُرْضيكَ وأعوذُ بِكَ ممّا يؤذيك وأسألُكَالتّوفيقَ فيهِ لأنْ أطيعَكَ ولا أعْصيكَ يا جَوادَ السّائلين.
“Allahumme innîes’eluke fîhi ma yurzîk, ve eûzu bike mimma yu’zîk, vees’eluk’et-tevfîge fîhi lien utîake vela a’siyek, ya cevad’es-sailîn.”
Anlamı:Allah’ım!

Bu günde seni razı edecek şeyleri senden diliyor ve senirahatsız edecek şeylerden sana sığınıyorum. -Allah’ım!-

Bu günde sanaitaat edip karşı gelmemek için senden tevfik ve yardım diliyorum; el elaçıp dilenenlere cömert davranan –Rabbim-!
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

Mesaj tarafından demirci mustafa 03.08.10 22:07

Allah,ım kardeşlerimiz Sana dualar etmişler,baktım ve çok samimi duygularla acziyetlerini dile getirmişler.
Allah,ım bende kardeşlerimizin dualarına canı gönülden amin diyorum,ne olur dualarını dualarımızı kabuleyle.

Allah,ım şüphesiz affedensin ve affetmeyi sevensin,ne olur bizleride afeyle.
Allah,ım kullarını seversin ne olur bizleride sev.
Allah,ım haddim olmayarak istediğim güzellikleri belki hak etmiyorum ama Senin yüceliğin Senin lutfun var vermek Senin şanındandır ne olur hayırlı istek ve arzularımızı nasip eyle.
Allah,ım yalvarmayı bile beceremiyorum ve burada edilen dualarda geçen güzel hayırlı olanları bende istiyorum benimle beraber cümle kardeşlerimizede lutfeyle.
Allah,ım hakkettiğimi verme dayanamam,lutfundan kereminden bahşeyle,afeyle tevbe Yarabbi tevbe ne olur tevbelerimizi kabul eyle.
Allah,ım yalvarıyorum ve bu yalvarışımı çok zayıf görüyorum,gözyaşı döküp baynunu büküp kalbi ürpererek dua edenlerin yalvarışlarına bizim dualarımızıda dahil eyle kabul eyle.
Allah cc. kabul etsin.(Amin).

Allah cc. emanet olunuz selam ve dua ile.
demirci mustafa
demirci mustafa
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 16.08.10 9:43

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
ALLAH'IM BENİ AİLEMİ VE BÜTÜN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİ KIYAMET GÜNÜNDE AFFET
ALLAH'IM SENİ SEVMEYİ,
SEVDİKLERİNİ SEVMEYİ VE SEVGİNE ULAŞTIRAN İŞLERİ ,SENDEN DİLERİZ EY ALLAH'IM SEVGİNİ BİZE NEFSİMİZDEN AİLEMİZDEN VE SUDAN DAHA SEVĞİLİ KIL.
BİZİ NEFSİMİZİ ŞEYTANIN VE DÜŞMANIN ELİNE BIRAKMA
VÜCUDUMUZUN SAGLIGINI İŞLERİMİZİN KOLAYLIĞINI KAZANCIMIZIN BEREKETİNİ SAGLA
DERT VERİPTE DERMAN ARATMA
BİZE GEÇİM DARLIĞI VERME KATLANAMYACAGIMIZ DERTLERLE VEGÜHAHLARLA BİZİ İMTİHAN ETME ALLAH'IM
BİZİ SEV, KULLARINI SEVEN VE KULLARININ ARASINDAN SEVİLEN KİMSE YAP
GÜNAHLARIMIZI AFEYLE HATALARIMIZDAN DOLAYI BİZLERİ CEZALANDIRMA SONUMUZU HAYREYLE İKİ CİHANDA AZİZ EYLE
SENİN AFFINA VE MAGFİRETİNE SEVGİLİ PEYĞAMBERİMİZİN (SAV) ŞEFAATİNE MAZHAR OLAN KULLARINDAN EYLE ALLAH IM BİZİ KÖTÜLÜKLERDEN KORU KÖTÜLERE FIRSAT VERME
KALBİMİZİ ÜZÜNTÜ İLE DEĞİL SEVİNÇ İLE DOLDUR
ALLAH' IM YÜCELER YÜCESİSİN HERŞEYLERE KADİRSİN HERŞEYE GÜCÜN YETER
ALLAH'IM HERŞEY İÇİN SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN GELECEGİMİZİ İŞLERİMİZİ SONUMUZU HAYREYLE
DUALARIMIZ KABUL EYLE
TÜM CÜMLEMİZİ PEYGAMBER EFENDİMİZİN (SAV) ŞEFAATİNE NAİL EYLE. AMİN
RıZa BeRKaN
RıZa BeRKaN
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Mesaj tarafından RüveYde 17.08.10 8:56

Gecelerden sabahlara,
karanlıklardan güneşlere doğru açılan yüreklerimizin perde
aralıklarından süzülen nur katreleriyle geldim kapına...

Biliyorum, güllerden geçer sana giden yollar...

Yakarışlarla, dualarla, tahiyyatlarla bezenir.

Ey rahmetiyle kalpleri evirip çeviren, sana kalbimi getirdim.

Ey kalpleri nuruyla sarıp okşayan! Onulmaz yaralarla kan-revan kalbim avuçlarımda, kapına geldim.

'Selâm olsun ömür seccadesini gönül dergâhına serenlere' diyebilmeyi ne
çok isterdim, ama biliyorum ne yüzüm var ne de hakkım...

Öğrendim ki dua, aşığın maşuğuna bir haber salmasıdır; gözyaşlarıyla
yazılmış bir mektubu. Ve bir bekleyiştir, iştiyakla, korkuyla, ümitle
bekleyiş...

İşte, zaman her saniyesini balyozlamaktayken ömrün, verilmemiş
hesapların korkusuyla, titreyen yüreklerimize bir lahza umut adına
geldik kapına... Ahh... gelebildik mi, bir haber var mı affa dair?

Acziyetimi alarak koynuma, bir derviş hırkasıyla, sevgili Eyyub'unun sabrını yüklenerek gelebilmek isterdim kapına...

Meryem örtülerimi örtünebilseydim... Tur Dağı'ndaki o ses bir yankı
bulabilseydi ruhumda insanlığım adına. Önünde bütün ruhumla secde
edebilseydim...

Yeri göğü bağrına basan

Ey gökyüzünü kudretiyle sürmeleyen

Rahmetini serp taşlaşan gönüllere Rabbim! ..

Sanadır münacatım, yalnız sana olsun aşkım, lûtfeyle...

RüveYde
RüveYde
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 26.08.10 15:03

YA RAB
Körlük gözde kalsın,
Sağırlık kulakta,
Dermansızlık dizde kalsın,
Sükûnet dudakta,
Lakin yürek sağırlaşmasın, Körleşmesin,
dermansız kalmasın ki,
Seni görsün, Seni duysun,
Sana koşsun çatlarcasına,

Yürekte yaşanmazsa, göz görüneni neylesin,
Gönül hissetmezse, kulak duymuş neylesin,
Kalp sevmedikçe, el dokunmuş neylesin,
Ya Rab nurunla donat ki kalplerimizi,
Gafletin kirleri ve pasları yerlere serilsin…
RıZa BeRKaN
RıZa BeRKaN
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi