.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Similar topics
Kimler hatta?
Toplam 41 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 41 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Vote_lcap67% Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Vote_rcap 67% [ 4 ]
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Vote_lcap0% Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Vote_rcap 0% [ 0 ]
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Vote_lcap0% Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Vote_rcap 0% [ 0 ]
 Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Vote_lcap33% Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz!

3 posters

Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Empty Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz!

Mesaj tarafından &AHİRZAMAN& 13.09.10 19:37

Sizinle çok uzun bir süre olmasa da gönül birliği ettik.Ben artık burda olmak istemiyorum.Daha doğrusu hiçbir forumda olmak istemiyorum.

Yazdıklarını yaşamamak.boş konuşmak ve korkarak konuşmamak hususlarında hep Yaradanıma sığındım.Adımı soyadımı hiçbir zaman saklamadım,saklamaya gereği duymadım.Gökhan Tuğrul...

Sevdiğim ve Allah için seviyorum dediğim insanlar bana beni tanımayan insanların dahi suçlamaya cesaret edemeyecekleri ithamlarda bulundular.Kandilde,bayramda her zaman mesaj attım yine de...

Allah tan korktuğumu ölümün ikimize de yakın olduğunu belirttim.Demek ki ölüm bana uzak diye düşünüyor.Allah a havale ediyorum.Klavyede bastığım tuşlara elimden geldikçe itina ile dokunurum.

Artık o itina da bitti,gitti,tuz buz oldu...

Mahşer aleminde rahman yardımcımız olsun...Ona emanetsiniz...
&AHİRZAMAN&
&AHİRZAMAN&
AKTİF ÜYEMİZ
AKTİF ÜYEMİZ

Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Empty Geri: Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz!

Mesaj tarafından demirci mustafa 25.09.10 23:11

Gökhan tuğrul kardeşim açıklamalarından sizin konuya muhatab olmadığım için,pek bir şey anlamadım ama sizin bir sözünüz sizi doğrulamıyor bunu bilmenizide istedim.
Bundan sonra hiç bir forumda olmayacağım demişsiniz ama ben sizi tevbe org.ta görüyorum ve görevlisiniz,bu hiç bir forumda olmayacağım demenizle uyuşmuyor şunuda belirteyim bende tevbe org.sitesindeyim ve hemde buradayım bunu belirtmektende ben hiç bir sakınca görmüyorum.
Sizi üzen konu nedir bilmiyorum ama başkalarınıda zan altında bırakmanız doğru değil,bunu Allah cc. rızası için yaşıyorum diyen birisi daha hassas olarak değerlendirmelidir.
Gidişinize değil tutarsızlığınıza bunları yazmayı uygun gördüm.Allah cc. şaşırtmasın,nefsimizin şerrinden,şeytanların şerrinden muhafaza eylesin.
Allah cc. emanet olunuz selam ve dua ile.
demirci mustafa
demirci mustafa
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz! Empty Geri: Hatam Kusurum Oldu ise Helal Ediniz!

Mesaj tarafından RüveYde 26.09.10 8:21

Kardeşimizin foruma gelmesi, ayrılması ve ayrılırken belirttikleri birleştirilemeyecek yap poz parçaları.
Buraya geldiğinde hangi forumda olduğunu biz bilmiyorduk.Bilmekde çok etkilemez açıkçası.Güzel paylaşımlar yapar,saygılı ve medeni bir biçimde bu platformu kullanır ise meclisimizde değer görür.Buraya her karakterde insan gelebilir.
Maksadı Allah rızası olmayan,okumak bilgi edinmek ,bilgileri buraya taşımak,ümmet olmak fikrini bulunmayan herkesden Mevla'm bizleri ırak eylesin
RüveYde
RüveYde
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Mesaj tarafından &AHİRZAMAN& 03.10.10 0:36

Esselamu Aleykum ve Rahmetullah ve Barekatuh ve Mağfiretuh...
Gelmeyecektim buraya sözümde duramadım...Rabbim beni affetsin...Gelme sebebim uzun bir süre cevap yazmadan yakın zaman da*** sitesinde olmamdan sonra cevap yazmanızdır...Cevap vermek ve asla dediğiniz biri olmadığımı söylemek için burdayım...Benim Allah tan başka kimseden korkum yok...Bildiğimi ve gördüğümü kuldan sakınmam...Mesajımda yazdıklarım sizin sorumlularınızdan Bi iznillah nickli kardeşe idi...O da anladı anlayacağını zaten...Eğer korkak ve klavyeye sığınan biri olsaydım gerçek ad ve soyadımı vermezdim...Benimle sıkıntısı olana nerde yaşadığımı ve kim olduğumu da çok rahat söyleyebilirim...
Beni suçlarken hiç mi vicdanınız sızlamadı...Öncelik demirci mustafa...
sizden başlayalım...Doğrudur...Forumlardaki bazı samimiyetsiz durumlardan sıkıntılı idim uzun zamandır...Ve dedim ki artık hiç bir forumda olmayacağım...Ve uzun bir müddette sözümde durdum...Fakat *** tan *** abi ile karşılaştık bir vesile ile ve onunda samimiyetine güvenip ve vefa ve sadakatine inanarak ordaki forumda aralarına katılmaya karar verdim...Sağolsunlar...Beni kabul buyurdular...Beklediğim güzel bir hizmet aşkı mevcut...Bakın burası da güzel hamdolsun...Asla kıyaslama yapmıyorum...Demişsiniz ki bende ordayım...Madem görüyorsunuz iki forumda Alalh rızasını maksat yapmış...Öyle mi?Diyecektiniz ki hele bir dur ya bu Gökhan kardeşim neden böyle yazdı özelden sorayım tatmin olmazsam hiç sakınmam cevabımı yazarım...Bi iznillah kardeşte ben öyle yaptım...Foruma yazmam son aşamadır...Son radde yani...Bu mesajı tevbeden size özelden de yollayacağım...Size acaip kızdım haberiniz olsun...
Rüveyde kardeş...Asla ama asla tefrika çıkaran insanlardan olmadım...Ölçün biçin öyle yazın...Düşünün bir düşünün...Kötü niyetli ve dengesiz bir olsam zaten kendimi deşifre etmem...Ben diyorum ki kapım her Alalh ın kuluna açıktır...Misafirliğimiz herkesedir...Yeter ki Allah sevgisi ve Peygamber hasreti taşısın....Duanız için de amin amin amin diyorum...
Sözümü yemek zorunda kaldım...Rahman dan milyonlarca kez özür dileyeceğim...O merhametlidir affeder...
Banlayıp banlamamak size kalmıştır...Banlarsanız gocunmam...
Selametle kalın...Hizmetlerinizde Rahman her daim muvaffak eylesin...
&AHİRZAMAN&
&AHİRZAMAN&
AKTİF ÜYEMİZ
AKTİF ÜYEMİZ

Mesaj tarafından RüveYde 03.10.10 9:08

Aleyna aleyküm es selam
Kimsenin niyeti sizi kırmak veya bir suçla itham etmek değil.Daha önce yazdığım gibi herhangi bir forumda olmanız ,oradan buraya gelmeniz bizim ilgilendiğimiz nokta değil.Buraya hiç bir forumda olmak istemediğinizi yazan ve fikir değiştiren sizsiniz.Bu durum nedeniyle Demirci abimizin söyledikleri doğru çünkü bir uyuşmamazlık söz konusu.Bu söylem durup dururken değil bir olay karşısında oluşmuştur.Yani bu bir tesbit.Akabinde tekrar fikir değiştirip devam ediyor olmanıza da sözümüz yok.Siz bilirsiniz bu sizin seçiminiz yolunuz açık olsun demek kalıyor bizlere.Ölçüp biçtim kardeşim yanlış kırıcı bir şey yazmamak adına. Dikkatinizi çekerim özelden de yazdım size ama din kardeşinize yeterli bir açıklama yazmadınız.Bu konu daha fazla uzamasın.
En nihayetinde maksat hizmettir.

RüveYde
RüveYde
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Mesaj tarafından demirci mustafa 03.10.10 13:14

Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatühü.
Kardeşim sizin yazdığınız yazınızda geçen kelimelere bakarak sizin tutarsız davranışınıza karşı cevap yazdım buda bu sitede olarak ve zan altında kaldığımızdan kaynaklanan en doğal cevap hakkımız olduğunu düşündüğümden size cevap yazdım siz bana karşı bakıyorum çok kızgın ve öfkelisiniz,ama ben size karşı öfkeli değil gayet sakin olarak yazıyorum.

İki kelimenizden birisi kimseden korkumuz yoktur felan kardeşim korkulacak veya korkutacak bir meselemi varda böyle ikide bir kendinizi ön plana çıkaracak sözler ediyorsunuz.
Kırılan veya incinen varsa oda bu sitede olan ve zan altında olan kardeşlerimizdir.

Sizin kırılmanız veya sizi kıracak üzecek bir yazıda ortada yok,tutarsızlığınızı beyan eden birisine bu hiddet bu öfke neden,sizin şahsi bir olayı özelden bildirdiğiniz halde birde foruma yazmanızda ayrı bir mesele,helallik meselesine gelince siz öncelikle burada bulunan bütün kardeşlerimizi zan altında bırakarak yazdığınız yazınızdan dolayı özür dileyip haklarını helal etmelerini istemeniz gerekir.
Bizim özür dileyecek veya size borçlu gibi bir durumumuz söz konusu değildir.
Allah cc. emanet olunuz selam ve dua ile.
demirci mustafa
demirci mustafa
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

Mesaj tarafından &AHİRZAMAN& 03.10.10 16:17

Bakın...Yaşınız benden büyük sanırım...

Bu konuya hiç vakıf olmadığınız halde yorum yapmanıza kızdım...

İsim mi belirttim de ilk mesajımda zan altında kalan olsun...

Siz uzattıkça uzatıyorsunuz...Beni tanıyan kardeşlere sorunuz bakalım şimdiye kadar kendimi ne zaman ön plana çıkardım...Kendi adım ve soyadımı çok güvendiğim ve ve gerçekten ince eleyip sık dokuduktan sonra işte burda olmalıyım dediğim yerlerde kullandım hep...Onun dışında kimse sormadıktan sonra asla kendimi ön plana atıpta birşey söylemedim...

Uzatmanızı anlamıyorum...O kadar kişi var cevap yazmıyor siz yazıyorsunuz...Yaşınıza hürmeten bir şey demeyeceğim...

İçimdeki bütün samimiyeti alıp götürdünüz...Sizin ve Bi iznillah dışındaki herkese hakkım helaldir...Siz ve Bi iznillah dışındaki herkesten de özür diliyorum...
&AHİRZAMAN&
&AHİRZAMAN&
AKTİF ÜYEMİZ
AKTİF ÜYEMİZ

- Similar topics