.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Similar topics
    Kimler hatta?
    Toplam 44 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 44 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
    En son konular
    » Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
    Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
    Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
    Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_lcap67%Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_rcap 67% [ 4 ]
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_lcap0%Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_rcap 0% [ 0 ]
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_lcap0%Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_rcap 0% [ 0 ]
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_lcap33%Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

Mayıs 2024
    PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

Takvim Takvim

Canınız sıkıldığında ne yaparsınız?

+7
    EyLüL
    ilk vahiy
    Berzah
    YuNus
    RüveYde
    belinay
    RıZa BeRKaN
    11 posters

Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_lcap35%Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_rcap 35% 
    [ 7 ]
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_lcap10%Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_rcap 10% 
    [ 2 ]
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_lcap0%Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_rcap 0% 
    [ 0 ]
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_lcap5%Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_rcap 5% 
    [ 1 ]
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_lcap10%Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_rcap 10% 
    [ 2 ]
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_lcap25%Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_rcap 25% 
    [ 5 ]
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_lcap15%Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_rcap 15% 
    [ 3 ]
    Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_lcap0%Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Vote_rcap 0% 
    [ 0 ]

Toplam Oylar : 20

Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Empty Canınız sıkıldığında ne yaparsınız?

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 03.03.10 18:24

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Modern hayatın insana sunduğu bir sorun belki de o.

Televizyon ve internet insanı sosyalleşmeden koparan bir teknoloji. Biz
    chatleşmeyle sosyalleşme arasında kalmanın sıkıntılarını yaşıyoruz.
    Hele bahçesi olmayan dört duvar arasında güneşi bile göremeyen evlerde
    dostlara ihtiyaç duyuyoruz.

Ve genel anlamda ortak bir derdimiz var ki;
    canımızın çok sıkılmasıdır.
    Canı sıkılan bir nesil olarak can sıkıntısına çözümler bulmak için
    çırpınıp duruyoruz. Ama çoğu zaman ruhumuzun tatmin olmadığını
    farkediyor, can sıkıntısının içinde boğulup kalıyoruz.
    RıZa BeRKaN
    RıZa BeRKaN
    KuRuCu / YöNeTiCi
    KuRuCu / YöNeTiCi

Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Empty Geri: Canınız sıkıldığında ne yaparsınız?

Mesaj tarafından belinay 03.03.10 18:59

Elhamdülillah benim canım pek sıkılmaz sıkılacak vaktim olmaz yada kimi zaman sıkılacak olsa RABBİM le konuşurum naz makamında bilirimki en iyi o anlar beni, şükredecek yönlerimi bulurum, yürürüm uzun uzun ,dua ederim ,söz uçar yazı kalır yazarım bazen sonra okuduğumda tebessüm ederim sonra ,bana RABBİM'i hatırlatan benim için özel insanlarla sohbet ederim bugünde yaptığım gibi...[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Gerçekten güzel bir konu olmuş emeğinize sağlık
    belinay
    belinay
    SÜPER MODERATÖR
    SÜPER MODERATÖR

Canınız sıkıldığında ne yaparsınız? Empty Geri: Canınız sıkıldığında ne yaparsınız?

Mesaj tarafından RüveYde 03.03.10 21:48

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Tam olarak sıkılmak olmaz benim durumum muhakkak yapılacak bir şeyler vardır.
    Zihnimin ve amaçlarımın yorulduğu çok kısa anlar olur kimi zaman.Çabuk atlatmak adına zikr eder mesgul olurum.Fikri muhasebeler tefekkür ummanına daldırır.Birde bakmışımki aşk ellerimden tutmuştur ...
    RüveYde
    RüveYde
    KuRuCu / YöNeTiCi
    KuRuCu / YöNeTiCi

Mesaj tarafından YuNus 13.03.10 13:00

Yürüyü yapar,kitap okur kimi zaman ise tv izlerim....
    YuNus
    YuNus
    ÖZEL ÜYEMİZ
    ÖZEL ÜYEMİZ

Mesaj tarafından Berzah 21.03.10 23:36

BENİM CANIM SÜREKLİ SIKILIR , HATTA SIKILMADIĞI AN YOKTUR DESEM MÜBALAĞA ETMİŞ OLMAM. BAZEN UYUMAKTAN BİLE SIKILIRIM , ANİDEN KALKAR IŞIĞI AÇAR KİTAP OKUMAYA BAŞLARIM BİRAZ EVDE DOLANIRIM KAHVE İÇERİM , DÜŞÜNÜRÜM , SONRA YİNE SIKILIRIM... KİTAP OKUMAK YADA NET TE ÇEŞİTLİ BİLGİLER OKUMAK BİRAZ DÜŞÜNCE DÜNYAMI ETKİLESE DE BİR SÜRE SONRA ONLARDAN DA SIKILIRIM. SANIRIM BEN ÖLENE KADAR HEP SIKILACAĞIM.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] BU BENİM KADERİM OLSA GEREK... NEYLERSİN , BOYNUMUZ KILDAN İNCE ...
    Berzah
    Berzah
    VEFALI ÜYEMİZ
    VEFALI ÜYEMİZ

Mesaj tarafından ilk vahiy 23.03.10 9:00

Canım sıkılıyor ,bunaldım demekten hoşlanmıyorum.Ama bazen öyle oluyor ki ne tv,ne pc,ne kitap ,ne ibadet,ne ev işi,ne sohbet yani kısacası hiç bi'şey sıkıntımı gidermiyor.O zaman tek yaptığım bol bol tevbe-istiğfar okumak..Eğer çıkabilirsem dışarı atarım kendimi tefekküre dalarım.Hoş denizimiz olsa deniz insana ferahlık veriyor.Ama başkentimizin öyle deniz süsü yok maalesef.Parklardaki havayı teneffüs ederek idare ediyoruz işte..Buna da şükür..
    ilk vahiy
    ilk vahiy
    ÖZEL ÜYEMİZ
    ÖZEL ÜYEMİZ

Mesaj tarafından EyLüL 06.04.10 19:07

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] malesef bende de aynı canım hep sıkılır hep bir hüzün vardır kalbimde ama böyleolduğu zaman benim tek yaptığım rabbime dua etmek biliyorumki sıkıntıyı bana boşuna vermiyordur benden istediği ey kulum eylül bir an bile beni aklından cıkartma diye geçiyor içimden ve sonra derin bir tefekküre dalarım ve en çok ettiğim duada Rabbim beni bana beni aciz nefsime bırakma diye dua ederim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    EyLüL
    EyLüL
    BAĞIMLI ÜYEMİZ
    BAĞIMLI ÜYEMİZ

Mesaj tarafından MAHFİRUZ 29.05.10 14:41

KİTAP OKURUM ...VE MUTLAKA YÜRÜYÜŞ DÜŞÜNMEK TE İNSANI TEFEKKÜRE SÜRÜKLER....
    MAHFİRUZ
    MAHFİRUZ
    ÖZEL ÜYEMİZ
    ÖZEL ÜYEMİZ

Mesaj tarafından *Şemme* 01.09.10 2:19

İnsan canını düşünürse sıkılmasına bahaneler çoktur. Ne zaman o halete girilecek olsa kendinden daha aşağı zor durumda olanlar düşünülse sanırım vazgeçer sıkılmaktan. Çok zorlarsa haleti ruhuye tefekküre daldıracak ortamları tercih etmeliler.

*Şemme*
    *Şemme*
    AKTİF ÜYEMİZ
    AKTİF ÜYEMİZ

Mesaj tarafından Bi_iznillah 01.09.10 15:40

şükürler olsun benim de canım sıkılmaz...
    sıkılacak vaktim yok ki...

vakit buldukça yapmaktan hoşlandığım şeyleri söyleyeyim inşaALLAH...

kguyjkhkl "TV izlerim ,oyun oynarım,kendimi yer bitiririm" kguyjkhkl

maddeleri dışındaki diğer maddelerin hepsini yapmaya çalışırım....

bunların dışında resim yapmaktan ,flash hazırlamaktan hoşlanıyorum...
    gönül dostlarımla sohbet etmeyi çok severim...
    hele hele konu tasavvufsa değmeyin keyfime...
    Bi_iznillah
    Bi_iznillah
    SADIK ÜYEMİZ
    SADIK ÜYEMİZ

Mesaj tarafından Fatima 19.11.10 0:47

Dogada gezerim veya cami olurum
    Fatima
    Fatima
    ÖZEL ÜYEMİZ
    ÖZEL ÜYEMİZ

- Similar topics