.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 43 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 43 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Vote_lcap67%Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Vote_rcap 67% [ 4 ]
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Vote_lcap0%Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Vote_lcap0%Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Vote_lcap33%Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz?

5 posters

Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Empty Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz?

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 03.03.10 18:16

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Olumlu Düşünerek:

1.İyi yanlarım var ki eleştiriliyorum. Meyvesiz ağaç taşlanmaz. Bir şeyler başarmasam birileri beni fark etmeyecekti. Sevinç duyuyorum.

2.Her insan hata yapabilir. Hatalarımdan kurtulabilmek benim için büyük şereftir. Bu eleştiri sayesinde bilmediğim bir hatamı görebilirim. Eleştiri haksız olsa bile yine de kendimi kontrol etmeme neden oluyor. Eleştiriler yüzünden yanlış yapıp yapmadığımı kontrol ederek yanlışlarımı görüyorum. Dahası doğrularımın doğruluğundan emin oluyorum. Eleştirilmeyi seviyorum.

3.İnsan gurura kapıldığında tüm başarıları yok olur. Yüz üstü devrilir. Eleştiriler gururumu inciterek beni eğitiyor. Böylece gururdan kurtuluyorum. Kazanacağım tevazu sayesinde başarılarım gittikçe artacak. Eleştirilmek güzel.

4.Haksız yere eleştirip gıybet yapan, gıybeti ölçüsünde eleştirdiği insanın günahlarını üstlenir. Haksız
eleştirenlerden kader intikamımı kat kat fazla alıyor. Günahımın temizlenmesi beni niçin üzsün? Kaderin adaletine niçin itiraz edeyim?

5.Büyük başarılar büyük zorluklara göğüs germeyi gerektirir. Peygamberler bile ne büyük hakaretlere uğramışlardı. Ne kadar doğru yapsam da birileri mutlaka benim aleyhimde olacak. O yüzden büyük liderlerin yaptığı gibi dayanıklı olmalıyım. Eleştiriler dayanma gücümü arttırıyor.

Olumsuz Düşünerek

1.Bu adam bana hakaret etmek istiyor. Beni küçük düşürmeye çalışıyor. Alçak adam. Kötü adam olmasaydı böyle kötü davranmazdı. Onun kötü olduğunu görüyor, ondan nefret ediyorum. Onun gibi insanlarla asla dost olamam.

2.Benim gururum incindi. Kimse beni incitemez. Bana yapılan bu hakaretin altında kalamam. İntikamımı ona hakaret ederek almalıyım. O da kimmiş? Kendisini insan mı sanıyor? Geri zekalı ne biliyor da konuşuyor? Ben yıllarca okudum. En iyisini biliyorum, bu yüzden en iyisini yaptım. Bana yapılanın altında kalamam. Ona karşılık vermek zorundayım.

3.İnsanlarla konuşmaya gelmiyor. Bütün insanlar kötü. Onlar için bir şeyler yapıyorsunuz ve size hakaret ediyorlar. Kendi dünyama çekilmeliyim. Onları kendi hallerine bırakayım. Ne halleri varsa görsünler. Artık yazmıyorum, konuşmuyorum, üretmiyorum. Tüm çabalarım boşa gidiyor çünkü.

4.Bu kadar eleştirildiğime göre galiba ben yeteneksizin tekiyim. Halimden utanç duyuyorum. Yanlış bir şey yapıp bunca hakaretlere uğramaktansa hiçbir şey yapmayayım daha iyi.

Eleştirildiğinizde nasıl düşündüğünüze bakın. Kişiliğinizi çözümleyeceksin
RıZa BeRKaN
RıZa BeRKaN
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Empty Geri: Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz?

Mesaj tarafından belinay 03.03.10 19:07

Her
insan hata yapabilir. Hatalarımdan kurtulabilmek benim için büyük
şereftir. Bu eleştiri sayesinde bilmediğim bir hatamı görebilirim.
Eleştiri haksız olsa bile yine de kendimi kontrol etmeme neden oluyor.
Eleştiriler yüzünden yanlış yapıp yapmadığımı kontrol ederek
yanlışlarımı görüyorum. Dahası doğrularımın doğruluğundan emin
oluyorum. Eleştirilmeyi seviyorum.
belinay
belinay
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR

Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz? Empty Geri: Eleştirildiğinizde Nasıl Tepki Gösterirsiniz?

Mesaj tarafından demirci mustafa 09.10.10 21:25

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2.
Her insan hata yapabilir. Hatalarımdan kurtulabilmek benim için büyük şereftir. Bu eleştiri sayesinde bilmediğim bir hatamı görebilirim. Eleştiri haksız olsa bile yine de kendimi kontrol etmeme neden oluyor. Eleştiriler yüzünden yanlış yapıp yapmadığımı kontrol ederek yanlışlarımı görüyorum. Dahası doğrularımın doğruluğundan emin oluyorum. Eleştirilmeyi seviyorum.

Allah cc. emanet olunuz selam ve dua ile.
demirci mustafa
demirci mustafa
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

Mesaj tarafından Bi_iznillah 10.10.10 14:31

5.Büyük başarılar büyük zorluklara göğüs germeyi gerektirir. Peygamberler bile ne büyük hakaretlere uğramışlardı. Ne kadar doğru yapsam da birileri mutlaka benim aleyhimde olacak. O yüzden büyük liderlerin yaptığı gibi dayanıklı olmalıyım. Eleştiriler dayanma gücümü arttırıyor.

2.Her insan hata yapabilir. Hatalarımdan kurtulabilmek benim için büyük şereftir. Bu eleştiri sayesinde bilmediğim bir hatamı görebilirim. Eleştiri haksız olsa bile yine de kendimi kontrol etmeme neden oluyor. Eleştiriler yüzünden yanlış yapıp yapmadığımı kontrol ederek yanlışlarımı görüyorum. Dahası doğrularımın doğruluğundan emin oluyorum.

Eleştirilmeyi seviyorum....

cıx... sadece sevdiklerim,dostlarım tarafından eleştirilmeyi seviyorum...
bişey yaptığımda dostlarımla paylaşıyorum ve sorum şu oluyor gözlerini kapat ve ilk aklına geleni söyle, kırılırım diye düşünme...

paylaşım için teşekkürler...
yüceler yücesi mevlam razı olsun...

MAESSELAME....

Bi_iznillah
Bi_iznillah
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

Mesaj tarafından Fatima 19.11.10 0:35

elestiren kisiye bagli....saydigim, sevdim, ilim sahibi ve hayattercübesi olan kisiler , hatta cocuklar beni elestiriyorsa , tamam dir , elestirmeye acigim ve raziyim ( 2 )nr.

fakat beni elestiren kisi, cahil, görgüsüz, ilmi az ise...o zaman kibrim artar o kisilere karsi.
Fatima
Fatima
ÖZEL ÜYEMİZ
ÖZEL ÜYEMİZ

- Similar topics