.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 27 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 27 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Vote_lcap67%Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Vote_rcap 67% [ 4 ]
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Vote_lcap0%Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Vote_lcap0%Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Vote_lcap33%Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki?

3 posters

Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Empty Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki?

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 25.07.10 16:29

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ne kadar uzun zaman olmuş demek ki! Seni çok özlemişim sevgili. İçimde bir yerlerde kanadıkça yaram, daha çok anlıyorum. Bu hasret, bahar akşamlarında esen meltem gibi, ürpertiyor içimi.

Çoktan burada olmalıydın oysa, dün gelmiş olmalıydın, hatta evvelki gün! Çoktan bitmeliydi bu bekleyiş, bu zulüm

Kafam karışıyor yokluğunda. Uzaklaştırıyorum tüm kötü düşünceleri. Yol vermiyorum bedenimi dolduracak endişelere.

Sen yoksan, ben de yoksulum. Tuzum, ekmeğim, ocağım yok gibi.. Daha kötüsü, özüm, gözüm, sözüm, dostum yok gibi… Biraz yetim, biraz öksüz gibi.. Sensizlik, karanlık birodada nefessiz kalmak gibi… Sensizlik, bensizlik gibi…Kitapların satır aralarında yaşıyorum seni. Bir şarkının sözünde, bir duanın orta yerinde, ıssız bir sokağın köşesinde görüyorum izlerini. Tanımadığım insanlarla, gereksiz bir sohbetin ortasında, boğazıma düğümleniyor kelimeler. Gözyaşlarımı görsen, ha döküldüler, ha dökülecekler.

Bir defa daha kanıyor kalbim, adını her söylediğimde. Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki?

Apansız odama doluyor bir kehribar kokusu, heyecanla bakıyorum kapıya, ne gelen var ne giden. Hepsi aklımın bana oyunu; anlamalıyım artık, yoksun! Kabullenmek zor geliyor ama budur işin doğrusu!

Sesini unutmuşum sevgili! Heyecanla kontrol ediyorum, Allahtan hala hatırlıyorum gözlerini ve sözlerini. Biraz daha uzarsa yokluğun, kendimi unutacağım. İyisi mi, sen çabuk dön sevgili….

RıZa BeRKaN
RıZa BeRKaN
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Empty Geri: Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki?

Mesaj tarafından EyLüL 25.07.10 21:22

Çok duygusal bir paylaşım Ellerine sağlık Emeğine bereket....

Susmak zorundasındır;çünkü suskunluğun gözyaşlarındıracıların..
Ve… Susmak zorundasındır;çünkü hala sevmektesindir.
Susarsın;çünkü konuşmaya gerek duymazsın.

Sen susarsın ama;gözlerin anlatır acınısevginiçaresizliğini…Sen susanda gözlerin haykırır sessiz çığlığının sahibine.Ve bilmektesindir senin çığlığın O’nun kalbinin bir yerlerinde yankılanmaktadır…

EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki? Empty Geri: Susmak galiba en iyisi! Dudaklarımı mühürlesem? Aklımı kim susturacak peki?

Mesaj tarafından belinay 27.08.10 14:26

SUSMAK;Kabullenmektir habersiz geleni;
bazen acı çekmektir,
haklılığını bile bile boyun bükmektir,
kelimelere küsmektir,üzmemek için sevdiğini...

...

SUSMAK;Dinlemektir alabildiğine hırçın düşünceleri,
bazen gözyaşlarını saklamaktır,
hüznü sessizliğe zincirlemektir,
göstermemek için toprağa düşeni...

SUSMAK;Sevmektir adını haykıramadığın kişiyi;
bazen ödün vermektir,
hicranıyla yüreği dağlamaktır,
gitmesin diye sıkı sıkı örtmektir yüreğini.

SUSMAK;Hapsetmektir aşamadıgın çaresizliği,
bazen geleceği beklemektir,
hatıralar uğruna sineye çekmektir,
dostluk adına,çignemektir gururunu...

SUSMAK;Ölmektir,yaşamak adına hayatı,
bazen kaçıp gitmektir,
hayatla kaderi birleştirmektir,
teslim olup kaybetmektir...

belinay
belinay
SÜPER MODERATÖR