.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 28 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 28 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Vote_lcap67%Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Vote_rcap 67% [ 4 ]
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Vote_lcap0%Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Vote_rcap 0% [ 0 ]
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Vote_lcap0%Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Vote_rcap 0% [ 0 ]
Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Vote_lcap33%Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...'

5 posters

Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Empty Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...'

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 09.07.10 17:44

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ALLAH(c.c.)'ım!...

Kayıyorum,tökezliyorum,düşüyorum...Yolumu kaybediyorum dünya çıkmazdında...Yerim burası değil biliyorum,yine de kanıyorum...Yanıyorum...Ey yerlerin ve göklerin ve ikisi arasındakilerin Rabbi,Ben'im Rabbim...Ellerimi. Senden başka uzatacak kimsem yok, kime uzatsam açıkta kalıyor bir parçam, kime dönsem yüzümü yönler kayboluyor.İki adım sonrası yar,üç adım sonrası meçhul...Sana getirecek sokaklar çıkmaza dönüyor.Ben girince;ben girince Sen gidiyor musun?...

Rabbim!...Çaresizliğimi bileli çok olmadı...Çok olmadı eşiğine kapanıp gözyaşı dökmeyi isteyeli... Olmuyor ALLAH(c.c.)'ım!...Bir şeyler hep eksik kalıyor. Sana gelirken,Sana gelmekten başka yolum olmadığını bilerek,gelirken...Bir şeyler eksik... Güzergahım engebeli...Issız... Düşsem tutan olmayacak...Yorgun başımı dayasam bir dağa, üzerimden yol geçecek.Kimse görmeyecek beni Rabbim!...Kimse kimsenin derdi değil!... Atarsan beni tutacak yok,bırakırsan düşerim...

Ben... Cümlelere küçük harfle başlayıp, büyük harfle bitirmeyi marifet sanan zavallı...Oysa nokta koymayı bile bilmiyorken...Ve sadece lüzumsuz ne varsa, ne varsa zayi ettiren, yiyip bitiren ne varsa onu seçen.. Düşüp düşüp düşerken...Hep düşerken uslanmadan yine de düşmeyi tercih eden... Nefisperest...Ben...

Uyandır beni rehavetimden.. Günahkarım, utanç içinde kızarıyor yanaklarım huzurunda...Senden istemek ağır geliyor ama başka kapım yok... Gidecek kimse yok,kalakalıyorum karanlıklarda...

ALLAH(C.C.)ım!...

Yaratan, rızık veren, yol gösteren... Rahmetini kimseden esirgemeyen Rabbim!...Düşe kalka kanamışken,yitmişken... Bitmişken...Senin sözlerin yetişiyor imdadıma:

''Duanız olmazsa ne ehemmiyetiniz var''

Ama öyle ağır ki omuzlarım, öyle ağırlaşmış ki parmaklarım; ellerimi semaya döndüremiyorum... Ellerim kızarıyor...Kalbim kanıyor...Aciz,gafil,günahkargözlerim utanıyor...''Ya beni istemezse...''diye çırpınırken sözlerim...Yine Sen yetişiyorsun imdadıma...Kimim var ki zaten,Senden başka...

''Bana dua edin,icabet edeyim''

Sana,sana güvenerek geliyorum ALLAH(c.c.) 'ım!... ''Beni bırakma, uçurumlara...''

''Tut ki...Edemem Sensiz''

Yer Senin,Gök Senin...Ben Senin...Yollar Senin... Bana en yakın bildiklerim Senin...Sen istemezsen kime giderim? Düşsem kim tutar elimden? Kim sarar yaralarımı?... Rabbim gözyaşlarım kupkuru,ama yüreğim ıslak Rabbim!... Ağlayamadığım için utanıyorum,günahlarımı dökemediğim için...Ağırlığımı taşıyamıyor güçsüz bedenim,belim bükük bu yüzden...Sırtımda hata kamburum... Alnımda gaflet çizgileri...Yüzüme bakılası değil... Ama senden başka kimim var benim? Kime giderim?...

''Tut beni ALLAH(C.C.)'ım;tut ki,edemem Sensiz...''

SELAM VE DUA İLE...
RıZa BeRKaN
RıZa BeRKaN
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Empty Geri: Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...'

Mesaj tarafından EyLüL 09.07.10 18:55

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

tut ki edemem sensiz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Canım yanıyor, içimde bir sızı nedenini bilmiyorum..!
Adı Sen’sizlik belki…!
Yada ulaşamamak, ağlayamamak derinden,
Kıyamdayken başka yerde, secdedeyken başka yerde olmak..!
Yönelememek Sana içten bir aşkla,
Canım yanıyor ya Rabbel Alemin,
Bir sızı var anlayamadığım,
Canım yanıyor Ya Erhamerrahimin
Adını koyamadığım,
Bugün gitmek istedim buralardan..!
Sana yakın olmak için, uzakları yakın yapabilmek için,
çıktım viran şehrimden; daha fazla gidemedim nedense,
Bir yağmur başladı sessizce, ER-RAHiM diye fısıldadı paramparça olan yüreğime,
irkildim Ya Rabbelalemin, rahmetine kavuştur beni,
Sonra yürüdüm içimde bir ses anlayamadığım,
Bir güvercin gördüm sırılsıklam, EL-CELiL dedi içimdeki sese,
Ne büyük, ne Yücesin; Yüceliğinle derman ol derdime...
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...' Empty Geri: Tut beni ALLAH (C.C.)'ım; tut ki, edemem Sensiz...'

Mesaj tarafından *Şemme* 31.07.10 13:37

Rabbim!...Çaresizliğimi bileli çok olmadı...Çok olmadı eşiğine kapanıp gözyaşı dökmeyi isteyeli... Olmuyor ALLAH(c.c.)'ım!...Bir şeyler hep eksik kalıyor. Sana gelirken,Sana gelmekten başka yolum olmadığını bilerek,gelirken...Bir şeyler eksik... Güzergahım engebeli...Issız... Düşsem tutan olmayacak...Yorgun başımı dayasam bir dağa, üzerimden yol geçecek.Kimse görmeyecek beni Rabbim!...Kimse kimsenin derdi değil!... Atarsan beni tutacak yok,bırakırsan düşerim...

Yüreğimi titretti bu cümleler... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Allah razı olsun [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
*Şemme*
*Şemme*
AKTİF ÜYEMİZ
AKTİF ÜYEMİZ

Mesaj tarafından Bi_iznillah 01.08.10 0:14

daha öncede okumuştum defalarca okunsada içimi açıtan güzel bi yazı...

paylaşım için teşekkür ederim...

yüceler yücesi mevlam razı olsun...

MAESSELAME...
Bi_iznillah
Bi_iznillah
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 26.08.10 17:03

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sana yönelmek!
vechimizi yalnız Sana döndürmek!
Sen döndürmeden aslımıza
cüzi iradelermizde kul gayretinde Sana yürümek varya!
hayat bu demek

ruku Sende
secde Sende/ kalp Sende
aklı Sende
olsa gerek!

RıZa BeRKaN
RıZa BeRKaN
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Mesaj tarafından EhliDava 20.10.10 12:17

Es-Selamu Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Beraketuhu Ve Mağfiretuhu Ebeden ve Daimen İnşaAllah...
Evet ...Böyle Güzel Bir Paylaşımda Bulunduğunuz İçin Teşekkür Ederiz..
Paylaşımlarınızın Devamını Dileriz...

Yer Senin,Gök Senin...Ben Senin...Yollar Senin... Bana en yakın bildiklerim Senin...Sen istemezsen kime giderim? Düşsem kim tutar elimden? Kim sarar yaralarımı?... Rabbim gözyaşlarım kupkuru,ama yüreğim ıslak Rabbim!... Ağlayamadığım için utanıyorum,günahlarımı dökemediğim için...Ağırlığımı taşıyamıyor güçsüz bedenim,belim bükük bu yüzden...Sırtımda hata kamburum... Alnımda gaflet çizgileri...Yüzüme bakılası değil... Ama senden başka kimim var benim? Kime giderim?...

''Tut beni ALLAH(C.C.)'ım;tut ki,edemem Sensiz...''
rabbit Saygı Ve Sevgiyle... rabbit
EhliDava
EhliDava
ÖZEL ÜYEMİZ
ÖZEL ÜYEMİZ

- Similar topics