.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 37 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 37 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Vote_lcap67%Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Vote_rcap 67% [ 4 ]
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Vote_lcap0%Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Vote_rcap 0% [ 0 ]
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Vote_lcap0%Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Vote_rcap 0% [ 0 ]
Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Vote_lcap33%Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı :))

5 posters

Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Empty Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı :))

Mesaj tarafından *GüLer* 14.06.10 18:19

Tebrik ediyoruz Rıza Berkan Abimizi, Rüveyde Ablamızı, Eylül Kardeşimizi, Belinay Ablamızı,

Berzah Ablamızı Kardelen K. Ablamızı, Seydanur Ablamızı , Byt-19 Abimizi,

Demirci Mustafa Abimizi, MAhfiruz Kardeşimizi, Fatima Kardeşimizi, Sakaryalı Kardeşimizi,

Şirine19 Ablamızı Ve diğer Üyelerimizi...

Canı Gönülden Tebrik Ediyorum...

Rabbim daim eylesin inşaAllah

Bu siteye emeği geçen ALLAH rızası için birşeyler yapma gayretinde olan bütün herkesi tek tek

kutluyorum tebrik ediyorum

Allah razı olsun... Ellerinize kollarınıza sağlık Okuyan gözleriniz Nurlansın inşaAllah ...

Bizde inşaAllah bu hizmet halkasında bulunmakla sizin sevaplarada ortak oluyoruz İnşaAllah ... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hizmetraliçemizin Tacı
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

RABBİM ahirettede inşALLAH nurdan taç takar sizlere...

Yüzün ayın ondürdü gibi parlayan kullarından olursunuz İnşaAllah...

RABBİM ebeden daima Razı olsun....

selam ve dua ile kalınız...

*GüLer*
*GüLer*
VEFALI ÜYEMİZ
VEFALI ÜYEMİZ

Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Empty Geri: Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı :))

Mesaj tarafından demirci mustafa 14.06.10 21:40

Allah cc. rızası doğrultusunda hizmetlerde daim eylesin.
Dualarınıza canı gönülden amin.
Aslında tebrik edilecek bir şeyimiz yok ama siz tebrik etmişsiniz,Allah cc. razı olsun.
Rıza Berkan kardeşimiz bu işlere öncülük yapmakta ve en büyük payıda almaktadır.
Allah cc. emanet olunuz selam ve dua ile.
demirci mustafa
demirci mustafa
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı  :)) Empty Geri: Üyelerimizi Tebrik Ediyorum :)) Azimlerinden ve Başarılarından Dolayı :))

Mesaj tarafından Kardelen K... 16.06.10 22:16

Ben birşey yapmadımki sizler kadarrrr.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bu övgüleri,tebrikleri haketmiyorum Güler'im...

Rabbim bu degerli siteye emek vermiş tüm kardeşlerimizden razı olsun İnşaallah...

Bende hepinizi tek tek tebrik ediyorum canım kardeşlerim... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İyiki varsınız,iyiki buradasınız... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hepinize kucak dolusu sevgilerrrr.... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kardelen K...
Kardelen K...
MÜDAVİM ÜYEMİZ
MÜDAVİM ÜYEMİZ

Mesaj tarafından belinay 17.06.10 19:33

hz.MEVLANA der ki,
candan ümidi kesebiliriz belki can dostlarıyla
irtibatı kesmek güçtür
Mevlam yürek yollarımıza
mesafe koymasın
bizi güzel bir ortamda buluşturan EL-CAMİ 'YE
hamd olsun.

belinay
belinay
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR

Mesaj tarafından MAHFİRUZ 17.06.10 23:23

*GüLer* demiş ki:Tebrik ediyoruz Rıza Berkan Abimizi, Rüveyde Ablamızı, Eylül Kardeşimizi, Belinay Ablamızı,

Berzah Ablamızı Kardelen K. Ablamızı, Seydanur Ablamızı , Byt-19 Abimizi,

Demirci Mustafa Abimizi, MAhfiruz Kardeşimizi, Fatima Kardeşimizi, Sakaryalı Kardeşimizi,

Şirine19 Ablamızı Ve diğer Üyelerimizi...

Canı Gönülden Tebrik Ediyorum...

Rabbim daim eylesin inşaAllah

Bu siteye emeği geçen ALLAH rızası için birşeyler yapma gayretinde olan bütün herkesi tek tek

kutluyorum tebrik ediyorum

Allah razı olsun... Ellerinize kollarınıza sağlık Okuyan gözleriniz Nurlansın inşaAllah ...

Bizde inşaAllah bu hizmet halkasında bulunmakla sizin sevaplarada ortak oluyoruz İnşaAllah ... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hizmetraliçemizin Tacı

RABBİM ahirettede inşALLAH nurdan taç takar sizlere...

Yüzün ayın ondürdü gibi parlayan kullarından olursunuz İnşaAllah...

RABBİM ebeden daima Razı olsun....

selam ve dua ile kalınız...

rabbim cümlenızden ilel ebed razı ve hoşnut olsun bende kendı adıma cok şey yaptıgımı düşünmüyorum ... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

bu sıteye gönül ve emek verenler bellidir ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN ....

sonsuz dualar ve saygımla ...

hayırlı regaıb gecelerı olsun cümlemizin inşallah ...

bizlere dua etmek düşüyor ....ALLAH I VE EFENDIMIZI HATIRLATAN BURADA KI TÜM KARDEŞLERIME ..
.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

MAHFİRUZ
MAHFİRUZ
ÖZEL ÜYEMİZ
ÖZEL ÜYEMİZ

- Similar topics