.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 19 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 19 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Vote_lcap67%Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Vote_rcap 67% [ 4 ]
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Vote_lcap0%Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Vote_lcap0%Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Vote_lcap33%Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :(

Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :( Empty Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım :(

Mesaj tarafından EyLüL 14.06.10 9:42

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım Sad

Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ya Resulallah,artık gülsün yüzüm,kurusun gözyaşlarım ve seni anan kalbim bir kez daha köle olsun sana Efendim;son nefesimde, dinsin artık ızdırablarım Efendim,kabul olsun dualarım,bulutlar kefenim,vuslatım tacım olsun,seninle öleyim Efendim son nefesimde,SENİNLE ÖLEYİM SULTANIM SON NEFESİMDE,SON NEFESİMDE
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ağla gözlerim ağla,ceyhun olup aksın gözyaşlarım,ok olup saplansın kalbime ümmetsizliğim,acım olup otursun kalbime kulluksuzluğum..Ağla gözlerim ağla,hiç durmadan ağla,hıçkırıklara karışıp gidinceye kadar ağla... Ağla..!Sad Hem de kıyamate kadar ağla...

Şu acı verici hayat yolunda kimim-kimsem yok Ya Resulallah..İçimi açabileceğim,dertlerimi paylaşabileceğim kimsem yok Ya Resulallah...Her günüm ağlamakla geçiyor,kalbime ümid tohumu ekip baharı bekleyemez hallere düştüm Ya Resulallah.. Gözyaşlarımı silen yok,halimi anlamak için çaba sarfeden yok,eğilip de kulak veren yok..Ben aşkından ötürü yanıp tutuşmayı bir türlü başaramamış kalbimle birlikte ümmetsizlikten sadır olma yüzsüzlüğümü de yanıma alarak huzurunuza geldim Ya Resulallah..O sevgi ve şefkat dolu kalbinizin küçücük de olsa bir köşesinde bana da yer verir misiniz Ya Resulallah

Sen benim sultanım,canım da cansın Efendim,bu yaralı kalbim o gül kokulu aşkına kansın Efendim,şu garip düşmüş kalbim hep,hep seni ansın Efendim,biçare ellerim sana uzansın,senin o mübarek sevginle birlikle gönlüm sürura gark olsun,aşkın vuslatıma basamak olsun,o gül kokusu cennete giden yolda rehberim,pişdarım olsun Efendim..

En içten duygularımı yumak yapıp onu da huzurunuza getirip diyorum ki,ben size asla ve kat'a ümmetlik yapamadım Efendim...Yüzüm yok aslında huzurunuza gelmeye..Yüzüm yok aslında şu kirli dudaklarımla o sizin mübarek isminizi anmaya..Kıtmirliği bile başaramamış bu ümmetinizi bağışlayınız Ya Nebi demekten başka elimden birşey gelmiyor...Kelimeler bir bir tükendi..His yumağım iplik iplik çözüldü de dibe vurdu...Artık yol veremiyorum duygularıma..Artık utanıyorum gözyaşlarımdan..Artık utanıyorum kalbimde taşımaya çalıştığım değerlerden...Artık utanıyorum arzdan ve güneşten..O içlere ferahlık veren meltemlerden...
Çıkışı yok mu bu kalp kalesinin ? Çıkışı yok mu bu his bombardımanın ? Çıkışı yok mu bu gözyaşı pınarının ? Ağlaya ağlaya gözyaşı pınarım kurudu..Sızlana sızlana kalbim NEREDEYSE kabuk bağladı..Şikayetim yok elbette...Kızgınlığım başkasına değil kendi nefsime....Kırgınlığım başkasına değil kendi irademe....

Es-selamu aleyke Ya Rasulallah
Es-selamu aleyke Ya Habiballah
Es-selamu aleyke Ya Nebiyallah
Selam Sana Ey Gül-i Rana !
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

- Similar topics