.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Salava10

Join the forum, it's quick and easy

SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 32 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 32 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Vote_lcap67%SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Vote_rcap 67% [ 4 ]
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Vote_lcap0%SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Vote_rcap 0% [ 0 ]
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Vote_lcap0%SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Vote_rcap 0% [ 0 ]
SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Vote_lcap33%SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

SaKıN Bu YaZıYı oKuMaYıNıZ..!

3 posters

SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Empty SaKıN Bu YaZıYı oKuMaYıNıZ..!

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 27.02.10 10:58

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Aslında sana bunu okumaman gerektiğini taa başlığı yazarken söyledim ama beni dinlemiyorsun bak... Hala devam ediyorsun okumaya, galiba birşeyler öğrenebileceğini sanıyorsun fakat HAVANI alırsın. Çünkü bu yazıda işine yarar bir şey yok. Tekrar tekrar etmeme rağmen hala okuyorsun!

Büyük ihtimalle sorunlu bir insan olmalısın sen, insanların okumaması için bir yazı var burada ve sen buna aldırmadan okuyorsun. Bu işten ne zevk aldığını sorabilir miyim sana? Çok Merak ediyorum, başka işin yok mu senin? İlla kötü mü söyleyelim. Okuma bu yazıyı . Bak hala okuyor, Allah'ım ya. Vakit varken şunu okumayı bırak işine gücüne bak. Burada hayatını değiştirecek bişey mi arıyorsun? Okumaya devam ederek beni sinirlendirdiğinin farkında mısın? Okumasana yaw.

Yok yok sen adam olmazsın. Hiç aile terbiyesi almamış ki. İnsana bi kere laf söylenir ...Okuma dediysek okuma işte Tabi sallayan kim? Bu yazıda hiçbi şey yok vakit kaybı valla benden söylemesi . Yeter yaw okuma işte. İşine gücüne git. Başka bloglara sitelere git gez dolaş hayatını yaşa ya.. Üff sıkıldım ha.. Ne bekliyorsun hala bu anlamsız yazıdan? Mesaj vermemi mi bekliyorsun?

İyi hadi kazandın... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Artık sıkıldım çünkü... İşte mesajın:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] “Sigara sağlığa zararlıdır...” [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Umarım başın göğe ermiştir...
RıZa BeRKaN
RıZa BeRKaN
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Empty Geri: SaKıN Bu YaZıYı oKuMaYıNıZ..!

Mesaj tarafından EyLüL 19.04.10 20:04

erdi tabi meraklandim neyapim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

SaKıN Bu YaZıYı  oKuMaYıNıZ..! Empty Geri: SaKıN Bu YaZıYı oKuMaYıNıZ..!

Mesaj tarafından Berzah 21.04.10 18:15

Neutral ALLAHIM YA RABBİM , GERÇEKTENDE YASAKLAR ÇEKİCİ OLUYOR. KENDİMİ TUHAF HİSSETTİM ıojpıop

KOMİKTİ Question
Berzah
Berzah
VEFALI ÜYEMİZ
VEFALI ÜYEMİZ

- Similar topics