.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 40 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 40 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Vote_lcap67%Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Vote_rcap 67% [ 4 ]
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Vote_lcap0%Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Vote_rcap 0% [ 0 ]
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Vote_lcap0%Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Vote_rcap 0% [ 0 ]
Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Vote_lcap33%Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN

+3
EyLüL
demirci mustafa
RıZa BeRKaN
7 posters

Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Empty Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN

Mesaj tarafından RıZa BeRKaN 02.05.10 12:39

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arkadaşlar yıldızlar gibidir,onları her zaman göremezsin
ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.
Bugün bizi göremesen de bil ki yanındayız...
Sana sağlık, mutluluk, başarılar ve huzur dileriz...

O yüreğiniz her daim güzelliklerle dolsun inşallah...

Rabbim yolunuzu açık etsin...

İyi ki varsın ve iyi ki dostumuzsun!

Hep birlikte nice senelere inşallah...

Doğum gününüz kutlu olsun !

***Dileriz yeni yaşınızda mutlulukların en güzelini yaşar,
dünya ve
ahiret merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsınız ve dileriz yüzün hep
güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalmanız ve iki cihanda mutlu olmanız duasıyla...

Her şey ama herşey gönlünüzce olsun. Tüm güzellikler sizi bulsun. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Tekrar Doğum gününüzü tebrik ederiz! ALLAH hayırlı uzun ömürler ihsan etsin.

"Sevgi, saygı ve hürmetLerimLerimizLe..."

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı Aşk Yönetim

RıZa BeRKaN
RıZa BeRKaN
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Empty Geri: Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN

Mesaj tarafından demirci mustafa 02.05.10 13:04

Kardeşim Rıza Berkan,dost dediğin böyle olur dedirtircesine,bizim gibi acize çok güzel kelimeleri seçerek yazdığın bu yazı beni çok etkiledi,gerçekten dost olunacak,dost kalınacak,az sayıda bulunacak,hele şu sanal alemde,daha zor bulunulacak bir dostsun.

Allah cc. cümlenizden razı ve memnun olsun,yaşım kırkikiye gelmiş,ömür dediğin,Yunus Emre efendimizin söylediği gibi:(Anamdan doğdum çıktım pazara,bir kefen aldım döndüm mezara),sözü çk güzel ifade ediyor.
Ben acizane diyorumki:Ben gidiciyim,ben ölümlüyüm ve bu sebebten dolayı gideceğim yer iman ettiklerimden dolayı bellidir,ya cennet ya cehennem ve bunlardan birisi beni bekliyor,bunu seçmek Dünyada iken benim elimde güzeli herkes seçer,herkes Cennet ister kimse Cehhennemi istemez ama Cehennemin etrafı hep nefsin hoşuna giden kolay işlerle çevrilmiş,bu yüzden yaratılış itibarı ile nefsin istek ve arzuları bazen unutturuyor,unutmamak için sizlerleyiz ve birbirimize destek olmamız ve dua etmemiz gerekiyor,yanlışı yapmak bizim gibi acizlerin işi,Allah cc. afetsin.

Kardeşler yaşım kıriki nasıl geçti derseniz,boynum bükük dualarınıza ihtiyacım olduğunu çok samimi şekilde sizden rica ediyorum,Allah cc. cümlemize geçen senelerin hesabını yapıp,bundan sonraki yaşantımızda,rızasına uygun işler yapmayı nasip etsin.

Hesabımızı iyi yapalım nasılki ticarette zarar etmemek için kılı kırk yarıyor isek,en önemli kazancımız olan ebedi hayatımızdada zarar etmemek için kılı seksen yarmamız gerekiyor.
Allah cc. cümlemize yaşadığımız hergünümüzde ölümü unutturmasın,gaflete dalanlardan etmesin.

Allah cc. emanet olunuz selam ve dua ile.
demirci mustafa
demirci mustafa
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN Empty Geri: Demirci Mustafa Abimizin DoĞuM GüNü KuTLu oLSuN

Mesaj tarafından EyLüL 02.05.10 13:39

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rabbim hayırlı imanlı uzun ömürler nasip etsin inşALLAH...

Dogum günün kutlu olsun Abii [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
EyLüL
EyLüL
BAĞIMLI ÜYEMİZ
BAĞIMLI ÜYEMİZ

Mesaj tarafından RüveYde 03.05.10 9:44

İman huzur sağlık mutluluk dolu daha nice yaşlara inşaAllah...
Yeni yaşınız hayırlara vesile olsun hakkında her daim hayırlısı olsun.Mevlam dünyada da ahirettede aziz eylesin yüreğinize hüzün koymasın ...

RüveYde
RüveYde
KuRuCu / YöNeTiCi
KuRuCu / YöNeTiCi

Mesaj tarafından Berzah 03.05.10 10:22

DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN....
HER YILINIZI O'NUN RIZASI İSTİKAMETİNDE YAŞAMANIZ DUASIYLA..
Berzah
Berzah
VEFALI ÜYEMİZ
VEFALI ÜYEMİZ

Mesaj tarafından *GüLer* 03.05.10 16:02

Doğum Günün KutLu oLsun
ALLAH(CC) UZUN ÖMÜRLER VERSİN

Abi Hediyem var [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çam sakızı çoban armağını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Buda Doğum Günü Pastan

ALLAH'ım Sana Bir Ömür Boyu MutLuLuk SağLık Başarı Nasip EyLesin...
Sevdiklerinle beraber Nice mutlu sağlıklı ve huzurlu senelere

Dogum Günün Kutlu Olsun Allah Nice Yıllar Nasip Etsin

Yaşanacak En Güzel Seyleri Yasayabilmen Ve Dogru Yolda Ilerlemen Dilegiyle

Saygılar Sunarım

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

selam ve dua ila kalınız... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
*GüLer*
*GüLer*
VEFALI ÜYEMİZ
VEFALI ÜYEMİZ

Mesaj tarafından demirci mustafa 03.05.10 19:41

Allah cc. hepinizden razı ve memnun olsun.
Sizlerede aynı dileklerle nice hayırlı uzun ömürler sürmeniz dileği ile,hepinize çok teşekkürler.
Allah cc. hayırlı ömür versin,rızası doğrultusunda yaşatsın,rızasını kazanmış olarak cümlemize vuslat nasip etsin.
İyiki hatırlayan ve böyle Allah cc. rızası için birbirini sevenler var.Bazen öyle oluyorki bir söz bir kelam moralleri olumlu yönde çok değiştiriyor.

demirci mustafa
demirci mustafa
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

Mesaj tarafından Kardelen K... 03.05.10 20:07

Geçmi kaldım.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] :)

Rabbim hayırlı,uzun ömür versin abicim,Hep sevdiklerinizle beraber İNŞAALLAH... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kardelen K...
Kardelen K...
MÜDAVİM ÜYEMİZ
MÜDAVİM ÜYEMİZ

Mesaj tarafından demirci mustafa 03.05.10 21:05

Allah cc. razı olsun kardeşim,ben bu mesajınıza cevap yazdığıma göre geç kalmadınız.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

demirci mustafa
demirci mustafa
SADIK ÜYEMİZ
SADIK ÜYEMİZ

- Similar topics