.:. i R F @ N _ M E C L i S i .:. R @ H - i _ @ S K .:.
Sabah Namazından Sonra 2 Salava10

Join the forum, it's quick and easy

Sabah Namazından Sonra 2 Salava10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 206 kişi 31.07.17 12:04 tarihinde online oldu.
En son konular
» Kutsalınıza Hakaret Edilmesi İncitiyormuş Değil mi?
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime122.09.23 10:37 tarafından RıZa BeRKaN

» Namazı terk eden adam dinini bitirmiştir!
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime112.01.23 12:26 tarafından RıZa BeRKaN

» Muhammed sen canımın cananısın Muhammed sen gözümün ışığısın Muhammed
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime112.01.23 10:10 tarafından RıZa BeRKaN

» ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI : ACELECİLİK …!!!
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime117.11.22 17:23 tarafından RıZa BeRKaN

» i M a N i L e G ö N D e R B i Z i
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.22 18:29 tarafından RıZa BeRKaN

» Hazreti Ömer'den (r.a) birbirinden kıymetli 18 nasihat...
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.22 18:22 tarafından RıZa BeRKaN

» EN BÜYÜK KABADAYI'LIK EFENDİLİK'TİR
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.22 18:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz. Dünya senin vatanın mı yurdun mu?
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.22 12:00 tarafından RıZa BeRKaN

» Sadece Kur’an Yeter mi ? KUR'AN YETER DİYENLERE
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.22 10:35 tarafından RıZa BeRKaN

» İNCEDEN İNCEYE GİYDİRİYORLAR SİZE MÜSLÜMANLAR
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.22 8:35 tarafından RıZa BeRKaN

» Recep Tayyip Erdoğan EVET O bir #DünyaLideri
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.22 8:11 tarafından RıZa BeRKaN

» Zordur kurban zordur, ayrılık zordur...
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.22 8:03 tarafından RıZa BeRKaN

» Allah ve Rasulü için göz yaşı dökenlere selâm olsun.
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.22 7:57 tarafından RıZa BeRKaN

» 2 MiLYaR TaKiPÇiSi VaR
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.22 7:34 tarafından RıZa BeRKaN

» Ne NeDiR?
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime120.01.22 11:54 tarafından RıZa BeRKaN

» ÖĞÜT VEREN AYETLER
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime120.01.22 10:58 tarafından RıZa BeRKaN

» Faizcileri deşifre edeceğiz.. Takip edeceğiz..
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime122.10.21 13:26 tarafından RıZa BeRKaN

» ANLAMSIZLIK HASTALIĞI: ANoMİ ‼
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.21 11:49 tarafından RıZa BeRKaN

» Mustafa Özcan Güneşdoğdu Rabbim Sana Sığınırım
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.21 11:46 tarafından RıZa BeRKaN

» Zengin Tüccar ve 4 eşi hikayesi.
Sabah Namazından Sonra 2 Icon_minitime111.10.21 11:41 tarafından RıZa BeRKaN

Istatistikler
Toplam 278 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CANAN CAN

Kullanıcılarımız toplam 14129 mesaj attılar bunda 6601 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anket

İRFaN MeCLiSi & RaH-ı AŞK FoRMuMuZa NaSıL ULaŞTıNıZ?

Sabah Namazından Sonra 2 Vote_lcap67%Sabah Namazından Sonra 2 Vote_rcap 67% [ 4 ]
Sabah Namazından Sonra 2 Vote_lcap0%Sabah Namazından Sonra 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Sabah Namazından Sonra 2 Vote_lcap33%Sabah Namazından Sonra 2 Vote_rcap 33% [ 2 ]

Toplam Oylar : 6

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Sabah Namazından Sonra 2

Sabah Namazından Sonra 2 Empty Sabah Namazından Sonra 2

Mesaj tarafından *GüLer* 30.03.10 20:07

Sabah Namazından Sonra 2

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ben ancak Senin rahmetine güveniyo­rum; günahlarımın hepsini bağışla, zira günahlan ancak Sen bağışlarsın. Tevbemi kabul et, zira Sen, tevbeleri kabul eden ve çok merhametli olansın.
Uykuyu ve uyanık­lığı yaratan Allah'a hamd olsun.
Beni sağ sâlim ve her uzvum yerli yerinde dirilten Allah'a hamd olsun.
Şehâdet ederim ki, Allah ölüleri diriltir ve O her şeye gücü yetendir.
Biz de, bütün mülk de, azîz ve celîl olan Allah'a ait olarak sabahladık. Hamd, Allah'a mahsustur; büyüklük ve azamet Allah'ındır. Yaratma da, emir de, gece de gündüz de, gece ile gündüzü mesken tutmuş her şey de yalnızca Allah'a aittir.
Allahım, şu günün evvelini sulh-ü salâh, ortasını felah, so­nunu da her bakımdan muvaffakiyetli kıl.
Senden dünyanın da, Ahiretin de hayrını istiyorum, ey merhamet edenlerin en mer­hametlisi!
Allahım, tasadan ve hüzünden Sana sığınırım; acizlik­ten ve tembellik­ten de Sana sığını­rım; korkaklıktan ve cimrilikten yine Sana sığınırım; borca mağlub ol­maktan ve düş­manların kahrından da yine Sana sığınırım. (3 defa)
Biz de, bütün mülk de, Allah'a ait olarak sabahladık; Onun ortağı yoktur; Ondan başka ilâh yoktur ve dönüş Onadır. Gökleri ve yeri belli bir sistemde yaratan, gayb ve şehâdet âlemini bilen, her şeyin Rabbi ve Sahibi olan Allahım, şehâ­det ederim ki, Senden başka ilâh yoktur. Nefsimin ve şeyta­nın şerrinden, onun ağından, nefsime bir kötülük yüklemek­ten veya bir müslümana kötülük dokundurmaktan Sana sığı­nırım. (4 defa)
Yâ Hayy, yâ Kayyûm, rahmetin hür­metine Senden yar­dım diliyorum; her halimi ıslah et ve göz açıp kapayıncaya ka­dar olsun beni nefsi­me bırakma
Allahım, Sen adı anılmaya en lâyık olansın; ibadet edil­meğe ancak Sen lâ­yıksın; Sensin yar­dım istenilenlerin en çok yardım edeni, güç ve saltanat sa­hiplerinin en şefkatli­si; kapısında birşeyler dilenilenlerin en cömerdi ve verenle­rin en eli açığı. Sen­sin her şeyin sahibi ve hakimi; Senin ortağın yoktur; Sensin eşi ve benzeri olmayan yegâne varlık. Senden başka her şey helake mahkûmdur. Sana, ancak Senin müsaaden ile itaat edilir ve yine ancak malumatın dahilinde isyan edilir.
Sana itaat edilir, karşılığını verirsin, Sana isyan edilir, affe­dersin. Her şeye en yakın şahit Sen, en yakın koruyucu da Sensin. Nefislerin (arzularının) önüne geçersin; ve ense kök­lerinden yakalarsın. (İnsanların) yaptıklarını yazdın ve ecelle­rini takdir ettin
Kalbler Sana akar; gizli Senin yanında ayandır. Helâl, Senin helâl kıldığın, haram da haram kıldığındır. Din, Senin teşri buyur­duğun; emir, Senin hükmettiğin; mahlûk, Senin mahlûkun; kul, Senin kulundur. Sen, Rauf ve Rahîm Allah'sın.
Göklerin ve yerin kendisiyle parıldadığı, yüzünün nuru hür­metine, Senin olan her bir hak hürmetine ve Senden iste­yen kulların hürmetine, Senden beni şu sabah ve şu akşam affetmeni ve kudretinle ateşten korumanı diliyorum.
Allah, bana yeter, Ondan başka ilâh yoktur. Ona tevekkül et­tim; O, Arş-ı Azîm'in Rabbi'dir. (7 defa)
Rabb olarak Al­lah'tan, din olarak İs­lâm'dan, resul olarak da Hz. Muhammed (sav)'den razı olduk. Rabb olarak Al­lah'tan, din olarak İs­lâm'dan, nebî olarak da Hz. Muhammed (sav)'den razı oldum. (3 defa)
Allahım, benim üzerimde veya mahlûkatından herhangi biri üzerinde şu saba­ha çıkan her nimet ancak Sendendir. Ortağın yoktur; hamd, Sana mahsus şükür de Sana hastır.
Allahım, Senden sürpriz hayırlar diler ve beklenmedik ser­lerden Sana sığınırım.
Allahım, şu sabaha Senden gelen bir nimet, afiyet ile ve gü­nahlarım örtülmüş olarak çıktım. (Öyleyse) dünyada ve Ahi-ret'te üzerimdeki nimetini, afiyetini ve günahlarımı örtmeni tamamla.
Rabbim Allah, tevekkülüm de Allah'adır. Ondan başka ilâh yoktur. Ona tevekkül ettim. O, Arş-ı Azîm'in Rabbi'dir.
Yüce ve azamet sahibi Allah'tan başka ilâh yoktur. O, ne dilemişse ol­muş, olmamasını dilediği şey de olmamıştır. Biliyo­rum ki, Allah'ın her şeye gücü ye­ter ve Allah, ilmiy­le her şeyi kuşat­mıştır.
Allahım, Sen Rabbimsin, Sen­den başka ilâh yok; Sana tevek­kül ettim; Sen, Arş-ı Azîm'in Rab-bi'sin. Allah, neyi dilediyse o olmuş, olmamasını dilediği şey de olmamıştır; güç ve kuvvet, yüce ve azamet sahibi olan Allah'ındır.
Allahım, nefsimin ve perçemlerinden tuttuğun her canlının şerrinden Sana sığınınm. "Şüphesiz ki Rabbim dosdoğru bir yol üzerindedir."
Biz de, bütün mülk de Allah'a ait olarak sabahladık. Hamd, Allah'a mahsustur. Başka ilâh yoktur, ancak Allah vardır. Onun ortağı yoktur; mülk ve hamd Ona aittir. Onun her şe­ye gücü yeter.
Rabbim, bugün ve daha sonraki günle­rin hayrını Senden ister, bugün ve daha sonraki günlerin şer­rinden ise Sana sığı­nırım.
Rabbim, tembellikten ve ihtiyarlığın dertlerinden Sana sığı­nırım.
Rabbim, Cehennem'deki ve kabirdeki azaptan Sana sığını­rım.
Allahım, bedenime afiyet ver; Allahım, kulağıma afiyet ver; Allahım, gözüme afiyet ver. Senden başka ilâh yoktur. (3 defa)
Allahım, Sana sığınırım küfürden ve fakirlikten. Allahım, Sana sığınırım kabir azabından. Senden başka ilâh yoktur. (3 defa)
Allah'a hamd ederek teşbih ede­rim. Kuvvet ancak Allah'ındır. Allah her ne dilediyse ol­muş, olmamasını dilediği şey de ol­mamıştır. Biliyo­rum ki, Allah'ın her şeye gücü yeter ve Allah, ilmiyle her şeyi kuşatmıştır.
İslâm fıtratı ve ihlâs kelimesi ile, Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)'in dini üzerinde ve müşriklerden olmaksızın Hakk'a yönelen ve Müslüman olan atamız İbrahim (a.s)'in milletinden olarak sabaha erdik.
Allahım, tembellikten, kocamaktan, ihtiyarlığın dertlerin­den, dünyanın fitnesinden ve Ahiret azabından Sana sığını­rım. Biz de, bütün mülk de, Alemlerin Rabbi olan Allah'a ait olarak sabahladık.
Allahım, Senden bugünün hayrını, fet­hini, yardımını, nuru­nu, bereket ve hida­yetini istiyor, bugün­de ve bundan sonra­ki günlerde olanların şerrinden Sana sığı­nıyorum.
Allah'tan başka ilâh yoktur. Allah büyüktür; başka ilâh yok­tur, ancak Allah vardır. Allah'tan başka ilâh yoktur; Onun ortağı bulunmaz. Allah'tan başka ilâh yoktur. Hamd ve mülk Ona mahsustur. Allah'tan başka ilâh yoktur; havi ve kuvvet ancak Allah'ın elindedir.
Allahım, dünyada ve Âhiret'te Senden afiyet istiyorum.
Allahım, dinimde ve dünyamda, ailemde ve malımda Sen­den afv ve afiyet istiyorum.
Allahım, ayıplarımı ört ve beni korkularımdan emin kıl.
Allahım, önüm­den ve arkamdan, sağımdan, solum­dan ve üstümden (gelecek tehlikeler­den) beni koru ve ayağımın altından derdest edilmek­ten de Senin aza-matine sığınırım.
Allah'ı her türlü eksiklikten tenzih eder ve Ona hamd ede­rim. Azîm olan Allah, her türlü eksiklikten münezzehtir. (100 defa)
Allah, her türlü eksiklikten münezzehtir; hamd, Allah'a mahsustur. Allah'tan başka ilâh yoktur. Allah büyüktür. (100 defa)
Allahım, Senden, imanda sıhhat, güzel ahlâkla bezenmiş iman, arkasından felah gelecek bir başarı, katından rahmet ve afiyet ve nezdinden mağfiret ve niyaz istiyorum.
Allahım, imanı bize sevdir ve onu kalblerimizde tezyin et; küfrü, fıskı ve isyanı bize çirkin göster ve bizi rüşde erenlerden eyle. Allahım, Senden, Seninle doygunluğa ulaşmış, Seninle karşılaşacağına inanan, kazana razı ve verdiğine kanaat eden bir nefis istiyorum.

selam ve dua ile kalınız... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
*GüLer*
*GüLer*
VEFALI ÜYEMİZ
VEFALI ÜYEMİZ

- Similar topics