İrfan Meclisi & Rah-ı Aşk

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

imamı-ı azamın rızık duası"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 imamı-ı azamın rızık duası" Bir Cuma 9 Tem. 2010 - 18:56

G@RiP*

ÇALIŞKAN ÜYEMİZ
ÇALIŞKAN ÜYEMİZ
O yüceler yücesine isyan ettim. Günahlar içine düştüm. Biliyorum yapmamam gerekirdi. O gerçek bir sahiptir. O terbiye edendir. O çok merhametli olandır. O bağışlayandır. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] her şeye gücü yetendir ve kul muhtaç oldukça çokça verendir. Ey Mennan olan Rabbim! İstemeden de veren sensin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kul sıkışmasa da veren sensin. Ey beni yaratan! Bak senin için gözlerim yaşarıyor. Senin için ağlıyorum. Sen de tevbemi kabul et. Hatalarımı bağışla. Ya Rabbi… isyanımla[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] nefsime mağlup oldum. Bilemiyorum ki bunun sonunda kurtulacak mıyım? Yoksa helak mı olacağım? Evet evet günahlarım günden güne artıyor. Diğer yandan ömrüm günden güne azalıyor… farkındayım. Sana yöneldim. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'ım! İşte şimdi ölüm yatağında insanların önünde uzanmışım. Bu zayıf kuluna merhamet et[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ey Merhamet edicilerin Sahibi!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]rızık duası[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]